Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Pasiulikit pigesni varianta naujokui !!!

Detaliau
2010-12-21 20:14 #16728 nuo mygun2big4u
Tema daug kartų aptarta šiame forume bet pasikartosiu. IPSC sporte ne taikluma ir ne šaudymo greitis svarbiausia. Svarbiausia taiklumo ir šaudymo greičio santykis. Tinkamo santykio nepasieksi be tinkamo ir patikimo ginklo. Glockas garbinamas už patikimumą, CZ75 Shadau už tinkamumą. Glock nevisiškai idealus IPSC sportui, bet CZ nelabai patikimas. Tai va ir renkiesi. Žinant kad Glock nepatiko lieka CZ. Rašau suprasdamas kad tave domina biudžetinis variantas ir pradėsi nuo Production diviziono. /salute

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-21 19:57 #16726 nuo Swarcnygeris
Jei man nepatinka ''glock'' šeima ka man daryti? /tantrum šaudžiau iš glock 17 3k. su tokia bandura(orginali rankena) kaip ir visų /godnight . Išviso glock per didelė reklama yra skirta 'one action gun' pistoletui /no
Galiu pasakyti, kad ginklas man nepatiko /grandpa . Aišku sako reikia treniruotis, bet as žinau kas su makarov pm į 10 varo /reload
Koks kitas yra normalus ginklas????/wiseguy kokie kiti ginklai ima normalias vietas varžybuose?/perfect

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-25 22:58 #7156 nuo bulletproof
diavoliono4ek rašė:

Istot tai istojau ir mokescius uzmokejau , tai kaip suprantu dabar reike sulaukt pazimejima ir pirmin... Esu is Vilniaus, aisku jaigu yra norenciu padet , busiu dekingas!

Pazymejimas ne rodiklis, jei reikia dokumento policijos istaigoje - visai uztenka ir rasto, pazymejimas gali ir veluoti, mat po viena ju niekas negamina :) O planui "pirmyn" vykdyti visiskai uztenka tokio dalyko kaip "didelis noras" :D

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-25 21:52 #7155 nuo Tankystas
antradieni ginklu fonde maciau buvo naudotas G17 komise uz 1700

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2009-01-25 19:31 #7152 nuo
Siulyciau pirkti Glocka-17, kad ir padeveta jei rasi. Tikrai ne apsiriksi /030

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-25 11:36 #7146 nuo diavoliono4ek
Istot tai istojau ir mokescius uzmokejau , tai kaip suprantu dabar reike sulaukt pazimejima ir pirmin... Esu is Vilniaus, aisku jaigu yra norenciu padet , busiu dekingas!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz