Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Klausimas apie "pigiakus"

Detaliau
2009-03-03 23:54 #8017 nuo BAlex
Atsakė BAlex temoje Ats:Klausimas apie
auksiniai zodziai,
mano P22 minimum 2 metus nebuvo iskeliaves is seifo ir artimiausiu metu "kelioniu" nenusimato.
o kiek "makaronu" guli pas zmones seifose pagal principa "shtob bylo" po lgf'o akcijos:
padiek saliai - nusipirk makara :-)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-03-03 21:54 #8010 nuo Maksas
manau kaip biudžetinis variantas makarovas visai nieko. Vistiek dauguma žmonių nesitreniruoja su turimais pistoletais. Ir tada jau beveik jokio skirtumo ką jis ten turi. Ar gloka ar bereta ar makarovą. Bet kuriuo atveju makarovas šaudo taikliau už daugumą šaulių.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-03-03 11:23 #7998 nuo amateur
Na apie Feg-a galiu pasakyti kad savigynai tikrai geras ginklas. Turime mes ji šaudykloje ir iššaudem ne viena 1000 šoviniu.
+
Aliuminis remas (lengvas)
15 šoviniu detuve
DA
Yra taip vadinamas "poluvzvodas" (net nezinau kaip lietuviskai :blush: )
Dekokinantis saugiklis
Medines kriaunos (malonu laikyti)
Nedidele nuleistuko eiga
"Valgo" bet kokios kulku formos šaudmenis
-
Taikikliai prasti (kaip Makaro)
Saugiklis ant spynos (nepatogu suimti uztaisant...)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-03-03 09:52 #7993 nuo Memel
tiesa sakai/022 bet yra broliu lietuviu norinciu pigumo/010 ir ju nepakeisi o as manau jei jau perki ginkla pirk gera nes paskui gailesis ismetes litus i ora(skupus moka 3 kartus)/03

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-03-03 09:39 #7992 nuo Harry Potter
Visi praeina ta pati etapa, tai yra momentinis susizavejimas shu....
Nedarykit jau padarytu klaidu! Tam ir yra forumas, kad pasisemti ziniu ir patirties.
Bukim profesionalais ir nesiulykim zmogui pirk daikto, kurio nenoretumem turet patys. Nesvarbu, kad jis menas, zioplas ir t.t.
Yra laiko ir zmoniu patikrinti ginklai, tokie kaip:
Glock 17, Sig P226 ir X-Five Allround, CZ SP-01 ir SP-01 Shadow, H&K USP. Kam tie gelezys uzimantys vieta seife. As uz shaudyma .22 precizika, kas lavina shaudyma taikliai-letai, kadangi nemokedamas letai, nemokesi greitai tuo labiau.
O kas liecia Makarovo, tai mano nuomone atspindi vieno mano didziai gerbiamo zmogaus zodziai, cituoju: "Makarovas" buvo skirtas vienam dalykui, kai baigesi AK shoviniai, nusishaut."

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-03-02 12:22 #7962 nuo Memel
remiuosi draugo patirtimi kuris turi feg o makara daug metu turejo,aisku kad sie abu pistoletai tinka tik savigynai ir i butelius papleskinti/03 beto fege soviniu daugiau telpa ir apkabos keitimas patogesnis nei makarui,man jis visai nieko kaip uz tokia kaina/03

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz