Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Mūsų atstovai Seime

Detaliau
2012-10-10 23:22 - 2012-10-10 23:27 #20265 nuo Remigijus
Replied by Remigijus on topic Mūsų atstovai
Džiaugiuosi, kad mano straipsnis buvo pastebėtas ir kad tai įvertinote. Iš tiesų teisė į savigyną man atrodo prigimtinė ir niekas negali jos atimti. Šia tema nuosekliai domiuosi. Šią pozicija gyniau ir ginsiu. Beje, per šią kadenciją buvo ir praktinių aspektų – po ES direktyvos priėmimo buvo bandymų sugriežtinti labiau nei reikalaujama ginklų įsigijimą. Pavyko tai sustabdyti.

Beje, kada po rinkimų, kad ir kaip jie bepasibaigtų, norėčiau susitikti pabendrauti.

Su geriausiai linkėjimais,

Remigijus Šimašius
www.simasius.lt/
Last edit: 2012-10-10 23:27 by mygun2big4u.
The following user(s) said Thank You: Blitzkrieg

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-10-10 22:15 - 2012-10-10 22:50 #20261 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Mūsų atstovai
Pritariu 100 proc. Jo poziuris visiskai sutampa su mano ir musu daugumos poziuriu. Niekada nesiuliau uz nieka balsuoti bet si karta siulau uz Remigiju Simasiu.
Geras pasirinkimas .....

Prisiminkime savo pazadus ir juos tesekime. Musu dau ir mes esame jega ir mums butinai reikalingas atstovas Seime.

Prisiminkime musu pazadus
www.ipsc.lt/forum/npsa-forumas/diskusijo...ipsnis-delfija#18344
Last edit: 2012-10-10 22:50 by mygun2big4u.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-10-10 18:18 #20260 nuo Kostia
Mūsų atstovai was created by Kostia
Sveiki, kolegos

Nesu politikos veikėjas, ar žmogus kuris dalyvauja politikoje.
Bet kaip pilietis labai vertinu savo balsą ir neskaitau kad nuo manės nieko nepriklauso.
Jau senai apsisprendžiau kokiai politiniai partijai atiduoti savo balsą tai ir dariau per visus buvusios rinkimus.
Tai dariau iki tol kol šiame forume neperskaičiau Remigijaus Šimašiaus dienorašti kuriame jis rašo apie įvykis Norvegijoje ir nagrinėja savigynos teisiu klausimą.

Kaip pavyzdi paskaitykit citata:

“ Jei mes tikime, kad žmonės iš esmės geranoriški ir socialūs, tai verta tikėtis, kad įrankius, įskaitant ir šaunamuosius ginklus, daugelis panaudotų geriems tikslams“,
o kas norės, galės perskaityti visa pranešima pagal nuoroda kuri bus po mano teksto.

Tuomet supratau, kad per daug metu tai yra vienintelis politikas kuris REALIAI gali atstovauti mano interesams kaip ginklu savininko ir sportininko.

Atiduodu savo balsą jam ir jo partijai, nes nuo manės daug ką priklauso.

simasius.blogas.lt/zudynes-norvegijoje-i...gynos-teise-478.html

www.vrk.lt/rinkimai/416_lt/Kandidatai/Ka...dato67070Anketa.html

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz