Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

reikia pagalbos :)

Detaliau
2009-01-26 16:28 #7180 nuo RB1
Replied by RB1 on topic Ats:reikia pagalbos :)
Aciu, Alonai, tikrai naudinga info :)
Nu kaip ir tema uzdaryt reiktu :) Buvau tik ka nuovadoje, parasiau pareiskima, prieme du laaabbbaaaaiii malonus dedes policininkai, ale tik va, nuliudino: mat pas mane buvo sony ericsson'as, o ju imei labai lengvai keiciamas, tai sake vilciu kaip ir labai nedeti :( Na jei kakzas pavyktu kada nors, tuomet pranestu man :) Aciu jiems /06 /024
Aciu ir Jums uz naudinga info :)
Tema užrakinta.
Detaliau
2009-01-26 14:47 #7179 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:reikia pagalbos :)
Amanda rašė:

Alone> o sita gi..ar man cia su skaudancia galva kazkas nedaeina i ja, ar kaip.. Draudimas..jis draustas buvo, ar kaip? :blush: :blush:


Taip, butent.
Kadaise apdraudziau namu turta nuo visokiausiu nelaimiu, tame tarpe ir vagystes. O kadangi telefonas yra namu turto dalis tad ji pavogus patirta materialine zala buvo atlyginta ...
Placiau gali paskaityti cia: www.if.lt/web/lt/private.nsf/noframes/72...38F0C12571B50029F324
Tema užrakinta.
Detaliau
2009-01-26 14:22 #7178 nuo giedriusb
Replied by giedriusb on topic Ats:reikia pagalbos :)
Keliolikos metru tikslumu galima nustatyti tik esant idealiom salygom (labai geram tinklo padengimui) Paprasciausias kelias parasyti pareiskima ir laukti, jeigu telefonas nera brangus, arba nieks nesivargins keisti IMEI tai 1-6 men laikotarpyje turetu atsirasti. (O geras dede sita laikotarpi sutrumpintu max 2 savaites :)
Tema užrakinta.
Detaliau
2009-01-26 13:53 #7177 nuo RB1
Replied by RB1 on topic Ats:reikia pagalbos :)
Alone> o sita gi..ar man cia su skaudancia galva kazkas nedaeina i ja, ar kaip.. Draudimas..jis draustas buvo, ar kaip? :blush: :blush:
Tema užrakinta.
Detaliau
2009-01-26 13:48 #7176 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:reikia pagalbos :)
Tankystas rašė:

toli grazu ne tik abonentines korteles buvimo vieta galima nustatyti. Bet kurio veikiancio mobiliojo aparato apytiksle buvimo vieta [turint noro] gali nustatyti mobiliojo rysio operatorius, pagal jo padeti GSM koryje, signalo stipruma is vieno is bokstu kurio pagalba mobilusis palaiko rysy su tinklu ir pan. tai galima padaryti zinant IMEI arba paprasciausiai tel. nr. Tiriant svarbias bylas nekyla problemu pasinaudoti siomis techninemis galimybemis, bet kaip jau minejo auksciau, vagystes/pametimo atveju net ir geriausiu atveju reikia "laukti eileje". O turint galvoje neuzpildytus tyreju etatus...


Visiskai teisingai. O zinant ir dvieju gretimu celiu koordinates, atlikus trianguliacija galima nustatyti abonento buvimo vieta ir keliolikos metru tikslumu ...
Beje, tai is dalies prieinama ir paprastiems vartotojams, pvz. cia: www.locator.lt/locator/
Tema užrakinta.
Detaliau
2009-01-26 13:44 #7175 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:reikia pagalbos :)
Na, tikrai uzjauciu, nes jausmas nekoks.
Is manes paties pries kelias savaites pavoge telefona kuri gavau dovanu Kaledu proga, tad net nespejau jo pasidziaugti normaliai.
Tyreja irgi pasake ta pati: "Ieskosime pagal IMEI", tad belieka tik laukti ...

Tiesiog negaliu nepagirti IF DRAUDIMAS, nes del vagystes patirta zala si kompanija man atlygino per savaite nuo ivykio. Buvau suzavetas ju zmogiskumu, operatyvumu ir neformaliu poziuriu i darba...
Dabar gi mano naujam telefone tyliai ir nepastebimai sukasi savotiska GSM signalizacija - programele, kuri seka i ji ideta SIM korta ir jos keitimo atveju i is anksto suprogramuota numeri kas 30 min. issius SMS su naujoju numeriu bei telefono GPS koordinatemis...
Tema užrakinta.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz