Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA:

Rifle taisyklės 2015-04-03 23:54 #25300

Kad neteršti "ieškau karabino" temos, norėčiau užduoti klausimą susijusį susijusį su rifle varžybose naudojamu ginklo diržu.

Kaip manote ar diržą galima nuimti ir uždėti varžybų metu? Ar jau kaip pradėjai varžybas, taip ir pabaigti turi?

Atskirai kažkaip nepaminėta taisyklėse... Kaip ir negalima keisti ginklo konfigūracijos...
5.1.7 Competitors must use the same rifle and type
of sights for all courses of fire in a match

5.1.8 A competitor who substitutes or significantly
modifies a firearm and/or sights during a match wi
thout the
prior approval of the Range Master will be subject
to the provisions of Rule 10.6.1.

Nors diržo uždėjimas nemanau, kad labai žymus pakeitimas... Bet vis tiek, gal kas konkrečiai žinote? Su rankena, kojelėmis viskas aišku arba yra arba ne per visas varžybas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo giedriusb.
  • Puslapis:
  • 1
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.