Select your language

   |   +370 633 42242

Dėl kitokių varžybų

More
18 Apr 2007 22:24 #130 by Edgaras
Replied by Edgaras on topic Re:Dėl kitokių varžybų
Praskaidrinote nuotaiką vakare gerbiamieji :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 Apr 2007 19:40 #129 by Vitalka
Replied by Vitalka on topic Re:Dėl kitokių varžybų
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: senai jau taip skanei nesijuokiau

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 Apr 2007 17:46 #128 by gerutis
Replied by gerutis on topic Re:Dėl kitokių varžybų
O kas čia apie tą Šalną per tautosaka, kad jis, neva,visus nugalėjo. Aš tai nieko panašaus nemačiau. Jis pats tai tikrai po kiekvienų varžybų, kai tik išgeria nors kiek alaus, tai visus tampo už rankovės ir pasakoja, pasakoja kaip jis visus apšaudė,visus padėjo į vietą, kad europos ir pasaulio čempionatuose jam jau nukaldinti vardiniai platininiai medaliai, bet aš maniau, kad jis čia pasakoja savo sapną, nes kai paprašai parodyt tą apdovanojimą, tai pasirodo neturi ir sako, kad visą naktį taip sunkiai kovėsi, o pačioje įdomiausioje vietoje,per patį apdovanojimą pasispardė,neatsargiai vertėsi ant kito šono, pažeidė saugumo kampą, iškrito iš lovos ir gavo DQ.:laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 Apr 2007 17:09 #126 by gerutis
Replied by gerutis on topic Re:Dėl kitokių varžybų
Vaidai, kadangi aš užviriau tą košę, įžeidžiau puikų šaulį, tai sutinku su Tavimi varžytis, bet jausdamas kaltę, iš anksto nupirksiu Tau tuos 10 dar geriau 15 šašlų, bet Tu visa tai maždaug 20-30 min iki starto turėsi vienu prisėdimu suvalgyt su visais garnyrais ir padažais, užgeri 2 ltr. coca colos ir dar pora bokalų alaus. Jei tau tai padės laimėt, tai man kolegai tikrai nieko negaila. Blogiausiu atveju sakysiu, kad įžeidžiau žmogų,jo ginklą, gailiuosi na ir šiek tiek pasidaviau. : :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 Apr 2007 17:09 #125 by gerutis
Replied by gerutis on topic Re:Dėl kitokių varžybų
Vaidai, kadangi aš užviriau tą košę, įžeidžiau puikų šaulį, tai sutinku su Tavimi varžytis, bet jausdamas kaltę, iš anksto nupirksiu Tau tuos 10 dar geriau 15 šašlų, bet Tu visa tai maždaug 20-30 min iki starto turėsi vienu prisėdimu suvalgyt su visais garnyrais ir padažais, užgeri 2 ltr. coca colos ir dar pora bokalų alaus. Jei tau tai padės laimėt, tai man kolegai tikrai nieko negaila. Blogiausiu atveju sakysiu, kad įžeidžiau žmogų,jo ginklą, gailiuosi na ir šiek tiek pasidaviau. : :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Apr 2007 07:39 #123 by Antonis
Replied by Antonis on topic Re:Dėl kitokių varžybų
Sakes Vaidui,diplomatini kara jau prakiso:)Mane,dar ir Edma ,neapdairiai kabina:)Jaunas ,karstas...:)Kuo baigiasi karai dviem frontais, kiekvienas Vokietijos mokinukas zino:)O cia jau trys bent:)Sajungininkus zada kviestis...O ar pades:)?Gausi malku,nuo Gerio,valgysime saslikus:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz