Select your language

   |   +370 633 42242

RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS

More
22 Dec 2022 15:30 #38168 by JuSko
Replied by JuSko on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Pirmiausia, tai mus labai džiugina iniciatyvos, tai AČIŪ Mariau, daug kas pagalvoja ir nutyli, o mes patys kartais tiesiog nepastebime geros idėjos, galiu užtikrinti, kad būtent šiuo metu taryba diskutuoja ir apsvarsto visus už ir prieš, visas nuomones ir argumentus.
Tikrai priimsime sprendimą :)

Visuomet laukiame pasiūlymų :)
The following user(s) said Thank You: MekongDelta

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
21 Dec 2022 07:40 - 21 Dec 2022 10:37 #38166 by Egis
Replied by Egis on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Mano giliu įsitikinimu - tai Tarybos kompetencija komunikuoti ir atsakyti į šį klausimą. Nuo to ar nariai nori, ar nenori - tai neturėtų priklausyti. Čempionato įvardijimas ir organizavimas - iš esmės Federacijos prestižo reikalas.

Ir rašau ne todėl, kad esu vienas iš tų 50 perskaičiusių ir nesureagavusių, bet norisi pirmiau Tarybos nuomonę išgirsti. Nes diskusija apie tai ar varžybos kokybiškos ar ne - labai subjektyvi, kaip Užkalnio ar Riebaus katino komentarai apie maistą. Nes kokybinių kriterijų atitikimą vėlgi turėtų apibrėžti ir akcentuoti Federacijos valdymo organas, atsižvelgęs į dalyvių išsakytas pastabas.

Žinoma, šį sezoną praleidau dėl ne nuo manęs priklausančių objektyvių priežasčių, todėl gal ne visas naujienas žinau, tačiau jei kažkas kritikuojama - visada įvardijama konkretūs dalykai, kas buvo blogai, kas tai padarė ir laukiama valdymo organo sprendimo tuo klausimu, ar pasisakymo. Jei kalbamasi tik tarpusavyje ir už nugaros - niekad jokių sprendimų ir nebus.
Last edit: 21 Dec 2022 10:37 by Egis.
The following user(s) said Thank You: RolandasLT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Dec 2022 20:50 #38165 by KUVALDA
Replied by KUVALDA on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Mano O KAM ? yra labai sarkastiskas. As zinau kam ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Dec 2022 20:25 #38164 by MKaz
Replied by MKaz on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Tiesa sakant nesugalvoju kaip aiškiau išdėstyti argumentus nei jau išdėsčiau.
Čia gal kitą klausimą būtų galima kelt vietoje "kam persistengti?"
Man tai atrodo kaip savaime suprantamas dalykas, todėl tokį tekstą ir surašiau.
Aš tai matau kaip žingsnį į priekį Lietuviškoje Rifle disciplinoje, jei yra Pistoletų Čempionatas, yra PCC LTO, tai mano nuomone Federacijos interesas turėtų būti,
kad ir Karabinas turėtų savo Čempionatą, kaip disciplina, kuri yra Lietuvoje tiek pat populiari, kiek Pistoletas. Trūkstama dėlionės dalis.
Bet jei nariams to nereikia? Jei Taryba kuri atstovauja mus ir rūpinasi mūsų sporto įvaizdžiu bendrai Lietuvos sporto bendruomenėje irgi nuspręs, kad nereikia?
Tai tada tema užsidaro ir viskas.

Per šiandien forume tu vienintelis sureagavai į šitą įrašą. Nors pamatė jį 50 žmonių. Taryba gavo. Sulaukiau dar 7 žinučių/skambučių, kurios irgi buvo ne visos pozityvios :)
Tai irgi yra tam tikras rodiklis. Kaip tu sakai "O KAM?".

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Dec 2022 19:44 #38163 by KUVALDA
Replied by KUVALDA on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Panasu , kad kol federacija nepasidarys savo saudyklos cia nera apie kalbeti.Kol bus dalyviu nekokybiskose varzybose tol jos ir vyks. Kam persistengti jeigu vistiek atvaziuos tas 30-60?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Dec 2022 19:31 #38162 by MKaz
Replied by MKaz on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Nepamiršau :)
Cituoju:
"Jei 2023 metais bus organizuojamos Rifle L3 varžybos, gal būtų galimybė suteikti šioms varžyboms: LIETUVOS RIFLE (KARABINŲ) ČEMPIONATO STATUSĄ?".

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz