Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS

Detaliau
2022-12-20 19:26 #38161 nuo KUVALDA
Replied by KUVALDA on topic RIFLE LIETUVOS ČEMPIONATAS
Mariau, pamirsai pagrindini klausima ar aplamai tos rifle lvl3 varzybos dar bus :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2022-12-20 10:39 #38160 nuo MKaz
Sveiki visi,
šia žinute norėčiau kreiptis į Tarybą, ir kartu paprašyti kitų Federacijos narių pasidalinti savo nuomone čia.
Dar vieni metai eina į pabaigą, ir kartu artimiausiu metu (iki sausio 1 dienos) 2023 metų varžybų organizatoriai turėtų paskelbti savo organizuojamas (reitingines)
varžybas.
Bet šiuo atveju rašau ne bendrai apie jas, rašau apie konkretų atvejį.
Tai ne pirmas kartas kai norėčiau diskusijos šia tema, bet šį kartą manau laikas tinkamas, nes sprendimai bus priimami artimiausiu metu.
Nuo 2019 metų organizuojamos kasmetinės Rifle (karabinų) level III varžybos. Atsižvelgiant į tai, kad į jas atvažiuoja (ir ne vieną kartą) geri (Pasaulio TOP100) sportininkai iš
Latvijos, Estijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos, Vokietijos ir pan., matyt tai rodiklis, kad jos organizuojamos yra gerai.
Mano klausimas TARYBAI:
Jei 2023 metais bus organizuojamos Rifle L3 varžybos, gal būtų galimybė suteikti šioms varžyboms: LIETUVOS RIFLE (KARABINŲ) ČEMPIONATO STATUSĄ?
Paaiškinsiu savo argumentus:
1. Banaliausias. O kodėl ne?
Mes turime Pistoletų, PCC Lietuvos Čempionatus, kas su Rifle blogai?

2. Pagal 2022 metų retingą, kuris yra prieinamas mūsų puslapyje aš matau:
63 Reitinguotus - Pistoleto sportininkus;
30 Reitinguotų - PCC sportininkų

ir 62 reitinguotus Karabino sportininkus.
Tai PCC su 30 Lietuvos Čempionatą turi, Karabinas su 62 kažkodėl ne. Nors dalyvių dvigubai daugiau. ???

3. Žinau, kad viena iš pozicijų yra "MES TURIME TIK VIENĄ ŠAUDYKLĄ (Šūvio Akademija) IR ORGANIZATORIŲ".
Tai aš iš kalėdinės kojinės ištrauksiu tokią istorinę kortą :)
2005- 2016 metai (12 METŲ IŠ EILĖS) Pistoletų Lithuania Open (Lietuvos Čempionatą), organizavo KIEK SKIRTINGŲ ORGANIZATORIŲ?
ATSAKYMAS: VIENAS. Šią informaciją yra pakankamai lengva patikrinti.
Saulius R. ir kompanija.
Tą laikotarpį mes gyvenome su 2 šaudyklomis, kur būdavo organizuojamos L3 varžybos.
Buvo blogai? Tikrai ne.
Tai turbūt buvo mūsų sporto Lietuvoje aukso amžius, tiek vietinių ir dalyvių iš užsienio prasme.

Jei yra baimė, kad organizatorius (žinodamas, kad yra vienintelis) savo darbą atliks prastai, kaip rodo nesena praktika, Taryba gali su sugeba priimti atitinkamus sprendimus, kurie
parodo, kad varžybų organizatoriams Federacijos parama negarantuota, ir savo organizacinį darbą reikia atlikti tinkamai.

4. Tai mano subjektyvi nuomonė.
Lietuvos Čempionato statusas gali pritraukti daugiau sportininkų iš užsienio.
Pvz. aš kasmet deliodamasis savo užsienio varžybų kalendorių prioritetą teikiu varžyboms, kurios yra tų šalių čempionatai su mintimi, kad ten susirinks stipriausi tos šalies sportininkai.

5. Kas bus kai organizatorių nebeliks arba atsisakis organizuoti varžybas.
Gal tada ir nuspręsit?
Kol yra gera šaudykla, organizatorius sugebantis padaryti šventę Federacijos nariams, bei disciplina į kurią renkasi žmonės (skaičiai pateikti aukščiau), gal ženkime žingsnį į priekį, o ne trepsėkime vietoje?

Taigi gerbiama Federacijos Taryba prašau apsvarstyti šį Kalėdinį norą, o Federacijos bendruomenės prašau išreikšti savo nuomonę, įžvalgas ir t.t

Ačiū, Gerų Artėjančių Švenčių.

Marius Kazanskis
The following user(s) said Thank You: MekongDelta

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz