Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ŠAUDYKLOS

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2011-04-01 06:32 - 2011-04-01 06:41 #17566 nuo
Replied by on topic Ats: SAUDYKLOS

Giedrisimo parašė: Ten vienam neina saudyt, visalaik treneris yra. Siaip eiciau ten visalaik, bet kaina dvigubai didesne uz Dinamo.
Kadangi pagaliau turiu tinkama pistoleta pradedu ieskot prie ko prisijungt kartu pasitreniruot ne tik i taikinius, bet ir pagal NPSA taisykles.


Na, kolega Jus be prieziuros nepalieka ir suvio akademijoje, jie Jus stebi nuobodziai spokdodami i monitoriu pirmame aukste :)
O del pamokymu tai viskas paprasta: skambinate, pasakote jiems, kad reikia instruktoriaus ir ko is jo noresite (zinoma ne uz dyka, jeigu nesumeluosiu 20lt) ir jau mokotes gyvai ar konspektuojate info, kaip Jums patogiau. Arba prisikalbinate IPSC sauli, isnuomojate saudykla 2 asmenims, vaisinate ji "gaiviais" gerimais (zinoma po treniruotes) ir gaunate ziniu. Nezinau, kas pigiau :)

Sekmes!
Last edit: 2011-04-01 06:41 by .

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-03-31 16:43 #17558 nuo Giedrisimo
Replied by Giedrisimo on topic Ats: SAUDYKLOS
Dekui uz info, uzsiregistravau

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-03-31 13:54 #17556 nuo Rolandas
Replied by Rolandas on topic Ats: SAUDYKLOS

Giedrisimo parašė: Ten vienam neina saudyt, visalaik treneris yra. Siaip eiciau ten visalaik, bet kaina dvigubai didesne uz Dinamo.
Kadangi pagaliau turiu tinkama pistoleta pradedu ieskot prie ko prisijungt kartu pasitreniruot ne tik i taikinius, bet ir pagal NPSA taisykles.

Ateik šeštadienį 9 val į kalnų parką, pamatysi kaip treniruojamės pagal LPŠSF taisykles ir pats galėsi pabandyti. Tik paskambink aukščiau nurodytu telefonu ir užsiregistruok.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-03-31 12:13 - 2011-03-31 12:15 #17555 nuo Giedrisimo
Replied by Giedrisimo on topic Ats: SAUDYKLOS
Ten vienam neina saudyt, visalaik treneris yra. Siaip eiciau ten visalaik, bet kaina dvigubai didesne uz Dinamo.
Kadangi pagaliau turiu tinkama pistoleta pradedu ieskot prie ko prisijungt kartu pasitreniruot ne tik i taikinius, bet ir pagal NPSA taisykles.
Last edit: 2011-03-31 12:15 by Giedrisimo.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-03-31 11:57 #17554 nuo Rolandas
Replied by Rolandas on topic Ats: SAUDYKLOS

Giedrisimo parašė: Buvau aš ten nekarta, beda, kad vienas saudai nelabai kas klaidas pataiso.
Buvau pora kart GSKA ten su treneriu padirnbau siektiek iskart pradejo suvis i kaire nebetraukt :)

o kai GSKA šaudai vienas, kas nors klaidas pataiso?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-03-31 10:29 #17553 nuo Giedrisimo
Replied by Giedrisimo on topic Ats: SAUDYKLOS
P.S. glokas tik svieziai atsirado pas mane todel ir kyla klausimu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz