Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kur saudyti gyvenant Kaune?

Detaliau
2014-01-26 12:45 #22939 nuo mygun2big4u
Nesuk galvos. G19 lygiai taip pat gerai tiks sportui. Cia kaip ir padangos platesnes ar siauresnes. Platesnes gal ir geriau laiko ant posukiu bet pajus tik profesionalas kuriam svarbios ne sekundes o simtosios sekundes dalys. Zinoma - teoriskai ilgesnis ginklas padeda taikliau saudyti bet jei nori universalumo - sveikntinas pasirinkimas.
O dar ivertink kiek sutaupysi laiko, nes glock valyti nereikes ir bet kokie ner patys pigiausi soviniai tinka

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-26 07:39 - 2014-01-26 08:50 #22936 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?

Kostia parašė: MKaz galetu atsakyti konkreciau nes jo pradzia buvo su G19, bet kaip ten nebutu Jus su G19 per III lygio varzybos negalesit ligaverciai konkuruoti ne su G17,CZ, ir kitais produkciniai ginklais su 5coliu vamzdziu.
Mariau parasyk Jam.


Konstantinai, smagu, kai prisimena mano 4 metu senumo G19 praeiti :)

Tomi:
(mano nuomone)
G19 saudziau 2 metus, Pabaltiji level3 varzybose, Produkcijos divizione, pavykdavo patekti i 10-uka. Pirmas dalykas, apie kuri pagalvoju, tai, kad saudydamas pistoletu trumpu vamdziu (noredamas kuo geresnio rezultato varzybose) turesi ideti daug darbo i save, kad atrastum kaip kompensuoti letesni saudyma (ypac tai jauciasi tolimesniuose taikiniuose, nes taikymosi linija yra trumpesne, atatranka didesne). Artimuose taikiniuose, jokio skirtumo. Cia kalba eina apie sekundes dalis. Pirma karta paemus ginkla i rankas ir isgirdus musu komentarus galima susimastyti "apie ka jie cia kalba"...

Kita puse, mano asmenine nuomone reik atskirt ginkla sportui ir ginkla savigynai. Neisivaizduoju (ilgaamziskumo prasme) ginklo savigynai su Fibre taikikliais. Jei bandysi saudyti su gamykliniais taikikliais, velgi prarasi laiko taikymosi prasme.

2009 metais, G19 pasirinkau nes iki tol buvau daugiausia su juo saudes (ginklo savigynai niekada nenesiojau, tik tarnybai). Ir aisku labai motyvavo zmones, kurie sake, kad saudyti su juo sporte neimanoma :)

Neveltui sakoma, saudysi geriausiai su tuo, kas labiausiai patinka.

Siek tiek istorijos (mano paskutines G19 level3 varzybos) :
Last edit: 2014-01-26 08:50 by MKaz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-26 02:19 #22935 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Ir dar,ašku čia pokštas, ir kaunečiai neisižeiskit, bet kaip matau temos pavadinima, nevalingai noresi atsakyti i klausimą:
Kazino.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-26 02:10 - 2014-01-26 02:10 #22934 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
MKaz galetu atsakyti konkreciau nes jo pradzia buvo su G19, bet kaip ten nebutu Jus su G19 per III lygio varzybos negalesit ligaverciai konkuruoti ne su G17,CZ, ir kitais produkciniai ginklais su 5coliu vamzdziu.
Mariau parasyk Jam.
Last edit: 2014-01-26 02:10 by Kostia.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-26 01:15 #22933 nuo Tomis
Replied by Tomis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Butu idomu isgirst kuo pranesasnis G17 varzybom uz G19, nes kiek skaiciausi tai susidariau tokia nuomone kad siektiek ilgesnis vamzdis G17 labai dideles itakos taiklumui neprideda, aisku is mano puses cia tik sausa teorija. O G19 issirinkau, nes as ji savyvinai planuoju nesiotis, bet ir dalyvauti varzybose ir pan. noreciau,tai cia man kaip ir viskas suejo i universalesni varijanta tas G19. O jeigu seksis ir didesni planai varzybom atsiras, manau teks taupytis ir dairytis antro ginklo skirto tik varzybom, bet manau kol pasieksiu rimtesni lygi tai praeis nemazai laiko ir G19 per akis uzteks. Bet kolkas cia tik pamastymai mano, nes kol rankoi neturejas nei vieno iš siu ginklų sunku ka sprest. Sekmadieni ateinanti planuoju i elektrenus vaziuot ir is meginti praktiskai kaip kas. Ir cia didelis dekui sio forumo nariams kurie pasiule prisijung ir leisti isbandyt viska. :-)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-23 23:26 #22920 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Polteri,tai gi čia labai plati tema, sporte viena, savigynoje kita. O sporte dar neaišku kas domina, produkcija, standard ar openas. Nesu didelis specas, bet galima pasidairyti bet kokiose 3 lygio varžybose į šaulius ir pamatysite kokiais ginklais (be glockų) žmonės dar šaudo. Kažkodėl kai kurie ginklai nėra labai populiarūs, pvz. mažėja Sig Sauerių, visai nematau Berettų ir kitų žinomų vardų, o STI, Tanfoglio, ČZ labai paplitę.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz