Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nauja tema "Mano žaisliukas"

Detaliau
2008-01-24 09:06 #1763 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:Nauja tema
Antonis rašė:

Gaila neturiu pakankamai daug ziniu ir nesugebu nieko net panasaus parasyti apie STI 2011...:huh:
Yra keletas pastebejimu,bet...
Gal kas nors galetu ? Tai ir as padraseciau:P


Na gal per savaitgali susikaupsiu ir pabandysiu aprasyti visa tiuninga, kuri padariau savo STI B)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-24 08:03 #1762 nuo Tomukaz
Liux aprasymas Vaidai :)

Beje kokios savikainos paciam darantis sovinius? Gal galima detalesnes info siek tiek, tiesiog smalsumo delei :)

Per daug nesidomejau tuo :whistle: nes kol kas nespeju valgyt informacijos :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-24 06:05 #1761 nuo Antonis
Aciu Vaidai uz puikia issamia informacija. Aisku tau +1:)

Gaila neturiu pakankamai daug ziniu ir nesugebu nieko net panasaus parasyti apie STI 2011...:huh:
Yra keletas pastebejimu,bet...

Gal kas nors galetu ? Tai ir as padraseciau:P

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-24 00:29 #1760 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic Ats:Nauja tema
Vaidai +1,daugiau jokiu klausimu nera.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-23 23:58 #1759 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:Nauja tema
Vaidai,
didziulis RESPECT uz tokia issamia informacija ;)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-23 21:11 #1758 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:Nauja tema

mygun2big4u rašė:

O čia mano bjaurusis ančiukas

Vitalka rašė:
Kiek gi jis kainuoja:S


Be optinio taikiklio, toks kaip nuotraukoje (viršuje) 4899,04 Lt (jei tiksliai) :whistle: . Bet komplekte buvo laikiklis Aimpointui ir dvi dėtuvės.
Šiandien jis jau atrodo kitaip, atkakliai ruošiuosi naujam sezonui :evil:

Galiu ir pakomentuoti kas kur ir kam.
Saugiklio rankenėlė kairėje pusėje yra specialiai plati ir didelė, kad ant jos pasidėti dešinės rankos nykštį, tuo pačiu ir išjungiamas saugiklis paėmus ginklą.
Saugiklio rankenėlė iš dešinės pusės uždėta papildomai, kad būtų patogu išjungtio saugiklį kai reikia šaudyti kaire ranka.
Ant optikos laikiklio yra atrama kairės rankos nykščiui, ji specialiai aukščiau, kad geriau gesinti atatranką.
Optikos laikiklis prisuktas tik iš vienos pusės, kad būtų patogiau ardyti ginklą, nes kai iš abiejų pusių, tai reikia nuiminėti užvedimo rankenėlę (ji dabar dar neuždėta)
Optikos laikiklis prisuktas keturiais įleidžiamais varžtais. Dar tris skyles išgręžiau ir prasukau pridėtinius varžtus tam, kad optikos kronšteinas nei kiek nepajudėtų, nes jei nors mikroną pajuda pasikeičia taiklumas. Varžtai susukti su sriegių klijais Loctite, kad neatsisuktų nuo vibracijos. Be to tie papildomi varžtai užspaudžia įleidžiamus varžtus ir tai užtikrina, kad įleidžiami varžtai tikrai neatsisuks, nors ir susukti su sriegių klijais.
Optikos laikiklis originaliai skirtas sukti į pirmą skylę arčiau vamzdžio galo, bet ten yra kompensatoriaus angos ir per jas labai apneša optikos stiklą, todėl padariau papildomą skylę arčiau rankenos ir laikiklį pernešiau arčiau akies.
Aimpointą buvau pakeitęs Eotechu, bet dabar norėjau dėti C-more, bet gryžau vėl prie Aimpointo, kadangi jį galima pastatyti kelių milimetrų akštyje virš vamzdžio, kai kiti taikikliai yra sentimetras ar net daugiau virš vamzdžio, o tai nelabai man patogu kai reikia greitai prisitaikyti.
Anksčiau jis man buvo pradėjęs strigti, bet kai su vožtuvų pritrynimo pasta pritryniau bėgius ir juos nupoliravau, nupoliravau vamzdžio šovinio lizdą ir šovinio padavimo takelį, užgalandau gilzės ištraukimo kabliuką (ekstarktorių), nupoliravau kitas slystančias dalis strigimai prapuolė.
Tai va toks tas mano ginklas ir aš juo džiaugiuosi. Atvirai pasakius tai aš jo neprižiūriu, nesicackinu su juo, nelabai gražiai jis pas mane atrodo, bet aš laikausi tos nuomonės, kad jis yra mano arklys ir jis turi man tarnauti, o ne aš jam. Valau tik tada kai labai priželia arba prieš atsakingas varžybas jei yra laiko.
Treniruojuosi, kaip ir visi - per varžybas kitoms varžyboms, nes nežinau ką veikiu, bet laiko niekada nėra. :blush:
Beja senasis vamzdis kažkodėl pradėjo kulkas vartyti, kai galingesnis užtaisas, su gamykliniu užtaisu nevarto. Tai pasikeičiau vamzdį nuo kito pistoleto, o sau užsisakiau naują.
Šovinius gaminamės patys, tūtelės naudotos, parakas Vectan SP2, parako kiekis 9,5 graino, kulka 124 grainų. Faktorius gaunasi apie 180. Šovinio ilgis milimetru, o gal 1,5 mm ilgesnis nei priklauso, kad šoviniai būtų ilgesni ir geriau lystų į vamzdį. Beja tūtelės valcavimą taip pat darome didesnį nei priklauso, kad šovinys gautųsi lygesnis ir švelniau lystų į vamzdį.
Šovinius gaminame aparatu Dillon 1050. Šį modelį pasirinkome todėl, kad reiktų kuo mažiau rankinio darbo. Su šiuo prietaisu labai lengva ir paprasta dirbti, ranka tik uždedi kulką ant tūtelės, o kita ranka tik spaudinėji žemyn - viskas automatizuota. Yra net signalizatorius, jei netyčia atsitiktų taip, kad nepripila parako - jis signalizuoja.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz