Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ka rinktis, glock 17, hk P30 ar Walther P99?

Detaliau
2009-08-31 22:23 #10564 nuo hollowpoint
as cia ir tema su ta mintim turbut sukuriau, kad padetumet man pagaliau paskutini pliusa glockui padet:blush: na siuo metu savigynai nesiojuosi Makarova su keturiom detuvem, tai manau uztektu soviniu visokiai situacijai/024 del tu rikosetu tai cia jau istatymai durni, kad tik FMJ naudot tegalima/025 Policininkai ramiai sau hollowpointais glockus uztaisineja:blush: as cia kazkada i tarybine vafline kai pyliau is makariuko, tai tik blyna is kulkos radau, gerai kad atgal neparskrido/024 O kaip HK, fanu nera cia?/024

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-31 14:59 #10557 nuo Harry Potter
hollowpoint rašė:

ketinu isigyti savigynai 9x19 pistoleta, kol kas sportiniame saudyme nedalyvauju, nes nera tam laiko, bet isitikines, kad ateityje dalyvausiu/024 Glock 17 man idealiai tinka prie rankos ir siaip prioriteta jam linkes duoti, HK P 30 naujausiai atsirades, bet apie ji nieko nzn, P99 techniskai labai patrauklus, bet isvaizda biski... Laukciau komentaru is tu, kurie atitinkamus ginklus turi ir gali pasidalint saudymo ispudziais (Glock tai pats esu daug pleskines/06 )


Pabrowsink ankstesnius postus, ten pilna info.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-31 14:06 #10555 nuo Aras
Įsivaizduokit, kad Jūs panaudosite Glock savigynai viduryje miesto, kai aplinkui daug niekuo dėtų praeivių...
Liugerinės kulkos praeina kiaurai ir labai didelė tikimybė nušauti ne tik užpuoliką (kas praktikoje labai dažnai atsitinka, pavyzdžiui, JAV).
Praktiškai ginklo naudojimas savigynai yra labai komplikuotas. Jei jūs planuojat tuo pačiu Gloc'k- u gintis nuo užpuoliko namuose, labai tikėtina, kad kulką rikošetu nuo sienos gaus jūsų šeimos nariai ar Jūs pats.
Vėlgi, toks ginklas gali būti panaudotas tik esant labai rimtai ir realiai grėsmei, kai pavojus yra daugiau, nei akivaizdus (pav., ginkluotas apiplėšimas).
Taiklumas irgi neturi labai didelės įtakos - atstumas praktiškai būna penki metrai...
Dauguma atvejų galima apsiginti ir paprastesnėmis priemonėmis, pav., geru dujų balionėliu.
Šiaip, mano nuomone, savigynai geriausiai tinka mažas ginklas su galimai didesniu kalibru. Kaip pavyzdys, Glock 36.
O priešingas pavyzdys- kas visai netinka savigynai - būtų TT. Net NKVD-istai šaudė lenkų karininkus, sustatę po kelis, kad šovinius taupytų. Nemalonus pavyzdys, bet akivaizdus......
Na, o ginklas rankinuke neturi pasimesti - ten jam turi būti padaryta speciali kišenėlė, kad ir rastum ir išsitrauktum greitai. O jei to nesugebi - geriau jo iš viso neturėti, taip pat kaip turėti ginklą savigynai seife ir niekada iš jo nešaudyti....

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-31 12:59 #10554 nuo auris
Aras rašė:

Mano nuomone, savigynai nešiotis yra patogiausia Kevinas - toks mažas, kad visur gali paslėpti

Toks mazas kad net gali ir nerasti kai reikia, jei sita daikta imest i moteriska rankinuka tai isvis gali pamirst kad toki turejai/010
O kodel netinka glock savigynai? nes per geras? ar tinka tik ekstremaliom salygom?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-31 12:21 #10553 nuo Aras
Mano nuomone, savigynai nešiotis yra patogiausia Kevinas - toks mažas, kad visur gali paslėpti, stabdanti jo jėga yra didelė (kaip ne kaip, 9mm), tik kad šaudyt su juo išmoktum, reik paprakaituot..... Kai aš jį pirkau, sakė, iš dešimt metrų su juo nepataikysi, o po rimtų treniruočių dabar į standartinį pistoletinį taikinį iš 10 metrų - visi dešimtukai........
Savigynai nešiotis Glock, manau, logiška tik tada, jei tu tarnauji Afganistane.....
O varžyboms galima prisipirkti visokių kosminių dalykėlių už nerealius pinigus, bet kai pamatai, kai tie "kosmosai" varžybų metu užsikerta ar net sulūžta, tai mano 17-as Glock-as, manau, yra geras pasirinkimas.
Beje, aš pirkau Glock -17L, nes labai norėjau Glock, o tada, kaip tyčia, LGF-e 17-to nebuvo. Vėliau nusipirkau papildomai Glock 17 vamzdį ir spyną, ko iki manęs per LGF dar niekas nebuvo užsakęs...
Taigi, dabar turiu Glock 17 su dviem vamzdžiais. O grynai savo malonumui pašaudau iš Glock-30. Vienu metu ir varžybose su juo dalyvavau, naudojausi Glock-21 dėtuvėmis, bet šiaip brangoka gaunasi pramoga, nors taiklumo atžvilgiu, kaip ne keista, Glock-30 nė kiek nenusileidžia Glock-17.......

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-31 10:23 #10548 nuo barcode
va cia tai tema pradejom, vienareiskmishkai galiu pasakyti, ka tau ishrinks forumo dalyviai /06 glock /06

Mano nuomone jei grynai savigynai tai imk kazka is paciu maziausiu Walther PPS, Glock 26, Dar zinoma kompromisas Glock 19. Tampytis kazka didelio tampa problematishka nepatogu ir vasara sunku paslepti.

Jei pradesi sportuoti sie egzemplioriai tau zinoma nebetiks.

Jei ish tavo pasirinktu modeliu rinktumeisi tai zinoma patogiausiai ir geriausiai lietuvoje Glock 17, be problemu rasi papildomu detuviu , deklus ir visa kita ko gali prireikti glockui. kitiems egzemplioriams gali kilti problemu. Kuom dar geras glockas manau pasakoti tikrai nereikia nes forume sita tema jau ishnagrineta.(Paskaityk senesnes temas)

Pats sportui naudoju CZ SP-01, Savigynai Makarov kai bus
daugiau laisvos lietuvishkos valiutos nesiojimui imsiu ka nors kita, kas nerudyja kuri galima patingeti ir neisvalyti. Ir tai aisku bus GL....

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz