Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Patarkite del ginklo

Detaliau
2012-12-02 11:02 #20547 nuo Juozas444
Replied by Juozas444 on topic Patarkite del ginklo
Sveiki,gal kam yra teke šaudyti su SAIGA 223rem su optiniu taikikliu?Kokia sklaida 100 metrų?Ieškau pusautomačio smulkios faunos medžioklei .Ačiū

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-30 00:16 #20546 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Patarkite del ginklo
Nesiginčykim, nes mus visus tuoj užtrumpins ir ne struktūrininkai, o moderatoriai (arba du viename ;-) ). Visur yra gerų šaulių, kurie retai kada iškrenta iš pirmo penketuko kaip jiems ten per varžybas benesisektų (laksto, psichuoja, kad kalė penkis misus, tris pt, prišaudė daug deltų, o per apdovanojimus žiūrėk jau ropščiasi ant pakylos varydami į pasiutimą konkurentus :) ), taip pat yra ir tokių, kuriems svarbiau ne rezultatai, o laiko praleidimas su gera kompanija ir sveiko adrenaino doze.O apie tankistus negaliu pasakyt nieko blogo, vieną kart, labai seniai, mūsų šlovingą atskirąjį gvardijos batalioną buvo priskyrę padėt tankistams, bazavomės jų divizijoj, visai geri vyrai, kartą net leido man pasislėpt savo tanke ir užsidraint iš vidaus, tą kart išsigelbėjau. Gal ir mūsų tankistas ten buvo, lakstė su juodais pagonais ir mažais geltonais tankiukais petlicose :).

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 22:23 #20545 nuo Akela
Replied by Akela on topic Patarkite del ginklo
As nelabai suprantu kam cia tas palyginimas. Man jis atrodo is serijos o kas stipresnis- banginis ar dramblis:)
Saudo ne sportas, o saulys:) Del to, diskusija kas geriau saudytu savigynos situacijose IDPA ar IPSC nariai, ma nau prasmes neturi. Ir viena ir kita yra sporto sakos. Tik taisykles skirtingos. Ir tai aisku trukdo prie kitokios saudymo strategijos ipratusiems sauliams nesuklysti proceduriskai IDPA varzybose. O siaip abu sportai manau tinkami tiems, kas nori lavinti saudymo ir ginklo valdymo igudzius. Galu gale visi gi to ir siekiam:)
Beje vis daugiau sauliu tampa abeju organizaciju nariais. Ir tai irodo, kad abu sportai yra idomus ir traukia saulius. Tiesiog kaip ir gyvenime- kazkam patinka bmw, kazkam mercedes;)
The following user(s) said Thank You: Dainius

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 18:23 #20543 nuo Egidijus
Replied by Egidijus on topic Patarkite del ginklo
gerbiamasis, mano akcentas buvo apie sporta. puslapis kaip suprantate yra sportui skirtas. del viso pikto pravalykit stebejimo prietaisus. fechtavimosi su desromis bei saudymo zaidimu puslapius, padedancius jums tapti civiliu kovotoju, rasite visagalio googlo pagalba. buvo garbe su jumis fechtuotis zodziu :D bet ka as jums neziniykas visazinanciam aiskinsiu :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 18:04 - 2012-11-29 18:04 #20542 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic Patarkite del ginklo

Egidijus parašė: tankystui - savigyna, bet kokia, prasideda nuo technikos ivaldymo, tiek kovines ar imtyniu, tiek ginklo valdymo. Mechanizuotos technikos, tame tarpe ir tanko, kuriuo galima nepagarbiai traiskyti oponentus, valdymas taip pat reikalauja igudziu. sportas - tiek idpa, tiek ipsc - visu pirma ginklo valdymo technikos subtilybiu demonstravimas. visu antra - tai stresines situacijos, kuriose ir patikrinami ginklo valdymo igudziai, mokejimas susitvardyti su itampa, rasti optimalu taktini sprendima esamomis salygomis.


man to aiškinti nereikia, aš puikai žinau, kas yra TIE dalykai, kurie yra naudingi iš šaudymo sporto žaidimų. Tiesiog nereikia pamiršti, kad faktas, jog mes visi kasdien pjauname dešrą peiliu nebadaro nei vieno fechtuotoju. Tai kodėl tamsta (atrodo, kad) tikite, jog šaudymo sportas padaro kovotoju?


Antonis parašė: Beje, mane tikrai nereiketu vadinti strukturininku.


Ne tamstai taikau, o tiems, trinantiems "beprasmes diskusijas apie savigyną".

Beje, aš gi sakiau, kad lyginu vidutinio šaulio sugebėjimus, o ne fenomenalių žmonių.

Ir tai paėmus domėn, bei pabendravus su senais IPSC šauliais aplamai, nori nenori peršasi nuomonė tokia, kokia jau išsakyta - šiems žmonės įranga pirmoje vietoje.

Jų meistriškumas didesnis savo sporte, dėl to jie jį ir sportuoja, o į kitus šnairuoja. Vėlgi, nesuabsoliutinu. Bet mano pastebėjimais - tendencija tokia.


niccollas parašė: nu visai aisku kad neaisku. ziuresim ka LGF padestys :))))))))
rasiu manau kokia zaisliuka sau...


LGF dėdė su butkevičiaus akiniais tau pasiūlys kokį nors S&W revolverį, nes tu tik civilis, tau nereikia pusautomačio pistoleto. Beto, kam tas pistoletas, kai savigynai VISADA užtenka 6 šūvių, revolveris NIEKADA nestringa, ir dar šovinysssss VISADA vamzdyje? (čia rašiau ironizuodamas - pastaba tiems, kas nemoka skaityti tarp eilučių)
Last edit: 2012-11-29 18:04 by Tankystas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 17:31 #20541 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo
nu visai aisku kad neaisku. ziuresim ka LGF padestys :))))))))
rasiu manau kokia zaisliuka sau...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz