Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Patarkite del ginklo

Detaliau
2012-11-29 17:22 - 2012-11-29 17:47 #20540 nuo Egidijus
Replied by Egidijus on topic Patarkite del ginklo
tankystui - savigyna, bet kokia, prasideda nuo technikos ivaldymo, tiek kovines ar imtyniu, tiek ginklo valdymo. Mechanizuotos technikos, tame tarpe ir tanko, kuriuo galima nepagarbiai traiskyti oponentus, valdymas taip pat reikalauja igudziu. sportas - tiek idpa, tiek ipsc - visu pirma ginklo valdymo technikos subtilybiu demonstravimas. visu antra - tai stresines situacijos, kuriose ir patikrinami ginklo valdymo igudziai, mokejimas susitvardyti su itampa, rasti optimalu taktini sprendima esamomis salygomis. esate dar vienas meginantis isrutulioti seniai isspresta tema :) negaliu pasiulyti nusiraminimui paspragseti, atsizvelgdamas i jusu pageidavima, taciau pasiulyciau issivalyti tanko bokstelio stebejimo angas ir i viska ziureti kurybiskiau ir visur atrasite tai ko ieskote. asmeniskai turiu 3 ginklus ir man nesudaro jokios problemos saudymas nei vienu is ju : sportui ruostu, visiskai gamyklinis komplektacijos ir subkompaktu, nes paprasciausiai ginklo valdymo technika yra viena ir ta pati :)
DVC. Ir nepamirskit apie skudureli langams ;) ir beje, sporte ginklo pasirinkima nulemia ne vien noras, bet ir taisykliu reikalavimai. ir nereikia cia vaziuoti per sportininku logika kaip ir nelengva darba dirbanciu zmoniu, vadinamu strukturininkais. kadangi esate patyres daiktu naikintojas (buvo cia unitazu ir sldymo itaisu saudymo siaubas) linkiu semtis patirties nepakliunant strukturininkams :D
Last edit: 2012-11-29 17:47 by Egidijus.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 16:43 - 2012-11-30 10:50 #20539 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Patarkite del ginklo
Mielas Tankyste, man tuoj bus 57 metai. Dauguma Lietuvos shauliu uz mane jaunesni du , o kai kas net ir trys kartus :sick: Ir as nesu nei IPSC nei IDPA elitas 8-) :oops: Nesitesindamas pridursiu kad as IDPA shauddydavau su sau nelabai iprastu CZ Shadow. Dabar pradejau shaudyti su visai sau neiprastu 45 cal Colt :) Jis tikrai nera toks pat kaip mano megiamas 40 cal STI, ka kas besakytu :) Vis tik ginkla su kuriuo pastoviai treniruojiesi, varzybu metu valdai geriau. Del savyginos nenoriu pradeti polemikos, buvau jau ne karta istrintas :dry: Turiu tuose klausymuose patirti ir savo susiformavusius principus ir nuomone. Ir tai ne visada budavo teorija ;-) :) Beje, mane tikrai nereiketu vadinti strukturininku, nors i IPSC as atejau is ,,savyginos,, jos labai gera pradine teorija gavau 1990 metáis, uzsienyje. O sportuoti pradejau gerokai veliau.
IPSC ir IDPA yra panasios sporto shakos. Be jokios abejones padedancios ugdyti savyginos igudzius, tam jos dalinai ir buvo sukurtos. Tai lyg sakyti kad nei boksas, nei dziudo nera naudingi savyginai.
Dar karta del rezultatu-Tomukaz nera labai daug shaudes IPSC narys,dar beveik neturi ir tarptautiniu varzybu patirties, o kokie jo buvo rezultatai pernai pirmame IDPA sankcionuotame mache?!
O kokie pastoviai buna dhabar!? Negi nematome? Nenoriu izeisti IDPA nariu, jos nariu ir pats esu, bet siuo metu, gal kad IPSC Lietuvoje seniau praktikuojama, jos nariu meistrishkumas yra aukshtesnis
Last edit: 2012-11-30 10:50 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 15:50 #20538 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic Patarkite del ginklo

gerutis parašė: jis pasakė - IPSC šaulys su ginklu tvarkosi daug geriau nei su šaukštu :-) .


Ir niekas negali su tuo ginčytis, tik esmė ne tame.

Esmė, kad pradedančiąjam šauliui, kuris nori išmokti savigynos ir kartais mėgėjiškai padalyvauti varžybose netinka IPSC šaulių logika dėl ginklo pasirinkimo, kelių ginklų turėjimo (nes tada su kiekvienu reikia treniruotis) ir panašūs klasikiniai posakiai šioje temoje skambantys.

Dabar dar kasnors parašys "eikit spragsėt ššš nemalę" ir vėl bus ramu iki sekančio naujoko klausimo.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 14:49 #20537 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Patarkite del ginklo
O aš kaip tik manau, kad Antonis labai gerai pasirodė ką tik atėjęs į IDPA su neįprastomis taisyklėmis, parodė savo uiversalumą ir brandą, net pavydžiu jam (baltu pavydu), jis gali pagriebt bet kokį ginklą ir puikiai šaudo, man taip neišeina.Tomas Menkeliūnas taip pat puikiai pasirodė, o kai jie visiškai prisitaikys prie kitokių žaidimo taisyklių,tai iš vis bus labai rimti budintys pretendentai į prizininkus.Beje, apie tai ar savigynai padeda treniruotės ir varžybos, Antonis turi sparnuotą frazę, pasakytą mūsų daugkartinių kelionių į užsienio IPSC varžybas metu, jis pasakė - IPSC šaulys su ginklu tvarkosi daug geriau nei su šaukštu :-) .
The following user(s) said Thank You: Tomukaz

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-29 14:09 #20536 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic Patarkite del ginklo
IPSC šauliai IDPA pasirodo blogiau, nes IPSC yra sportas orientuotas į įrangą. Ir su modifikuotais, smagiai šaudančiais pistoletais įpratę šaudyti šauliai perėję prie standartinių ginklų ir kitokių taisyklių, nei yra įpratę, šaudo prasčiau.

Ponas Antoni - pažiūrėkit pvz kad ir 2012.03.18 IDPA Defensive match rezulatus, kur jus su jūsų patirtimi ir statusu aplenkė bent vienas ne IPSC šaulys,o kelis ne IPSC šaulius iš NOV kategorijos aplenkėte keliomis sekundėmis ir man nereikės nieko daugiau aiškinti. Kitose varžybose irgi panašios tendencijos. Nekalbu apie tikrai gerus šaulius, kuriems nesvarbu, kokiame šaudymo sporto žaidime dalyvauti. Kalbu apie daugumą. Apie daugumą, kuriems net "neįdomu" pabandyti IDPA, nes kam boksininkui kautis muaj-taj ringe ir apsijuokti?

Kam žmogui "šaudyti daugiau", jeigu tiesos kas yra geriau kam jau seniai atrastos? Belieka nuspręsti, ko tu nori - ar būti sportininku (tada perki šędou ir "šaudai daugiau"), ar tiesiog mokėti geriau šaudyti savo po ranka turimu, standartiniu ginklu. Jeigu galimybės leidžia šaudyti abejais - puiku, bet tada abejais ir reikia šaudyti. Galima įsivaizduoti, kad puikiai šaudydamas su pilnai sportui ruoštu šędou tą patį sugebėsi padaryti su saviginai nešiojamu Kevinu. Fantazuoti nedraudžiama :laugh:


Treniruotės ir varžybos padeda savigynai tiek, kiek šaudymo sporto žaidimai gali padėti. IDPA kažkiek daugiau, nei IPSC. Bet ir ten, ir ten yra žaidimo taisyklės. Kai kurie elementai yra tinkami ir pageidaujami, kiti - niekam tikę ir tik sporte naudojami. Nesiplėsiu, nes esu tik civilis mėgėjas, ir šitam forume į savigynos temą aplamai skersai dėdės struktūrininkai žiūri, nes tik jie geriausiai žino, kaip žudyti daiktus.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-28 18:59 #20528 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Patarkite del ginklo
Prašyčiau p.Tankystą patikslinti- treniruotės ir varžybos padeda savigynai ar ne ir IPSC šauliai blogiau ar geriau pasirodo IDPA, tema įdomi, bet iš teksto galima suprast įvairiai,nepagavau esmės.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz