Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Patarkite del ginklo

Detaliau
2012-11-27 20:54 #20516 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo
Atrodo kuo daugiau laiko praeina tuo labiau nuomones keiciasi kas liecia ginklus.
Sia savaite kaip diskutuojam atrodo kad: 'viena sikna dvieju lauku neapsiksi' kaip sakoma. turbut nerasime universalaus ginklo
teks pirkti ginkla Sportui ir dar viena savigynai(maza koki)

Siandien gavome leidimus, kita sav. turbut i LGF teks vaziuot.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-24 00:50 #20497 nuo Lenciūgas
Replied by Lenciūgas on topic Patarkite del ginklo
man atrodo, viskas aišku - pirk pompą ir taupyk rančai
:mrgreen:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-23 22:08 #20496 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo
Teko pasaudyt Elektrenuose.Siek tiek ispudziu is naujoko
Naudoti Ginklai: HK P30, Glock 19, Shadow.
Aisku lengviausiai saudyti su Shadow, bet jis didelis ir sunkus 1200g~,maza atatranka bet variantas sportui tikrai geras.
HK P30 pradzioj nustebino didele atatranka, bet rankoj smagiai gulejo. tikrai variantas super
Del 19 Glock taip ir likau nesuprates, 3 pistoletu sio modelio laikiau rankoj, bet tai ir nesupratau as ju ir nezinau net ka sakyt, kazkaip nera kad labai nepatiko, bet ir nieko negaliu pasakyt. Per daug matyt su HK zaidziau
Desertui kolega dave sauti is "pompos", siap po suvio dali ispudziu apie pistoletus pamirsau. Ispudingas ginklas savigynai. Manau savo rancai toki ginkla savigynai tikrai gerai isigyti.
Taigi sarasas siek tiek koregavosi, bet lieka panasus.
1.HK P30
2. Glock 19
3. tangfolio ir kiti galimi variantai.
4. turint ranca - pompa :)))))

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-15 12:34 - 2012-11-19 19:28 #20438 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo

gdr parašė: Dėl strigimų. Bet koks ginklas gali strigti neteisingai kazka darant(laikant), neisvalius, naudojant prastos kokybes sovinius, ar tiesiog patiuningavus :mrgreen:
Glock maksimum patikimumo su minimalia prieziura+detaliu pigumas ir prieinamumas+visokiu deklu prieinamumas ir kaina. Kaip pvz draugas HK USP detuves lauke beveik metus, o kaina buvo apie 150 lt kai Glock gali nusipirkti, kad ir siandien ir kaina 45 lt :) O dar toks dalykas kaip ilgaamziskumas deda cia irgi dideli pliusa.

Zinoma geriausiai pirkti tai kas prie rankos limpa. Bet bent jau 9X19 mm ir neziureti kas ir kaip i lenta lenda :)

Nuvaziuok pas Lauriu i suvio akademija ( suvioakademija.lt/ ) ten isbandyk issirinktus ginklus ir pirk, kas prie sirdies arciau ir rankoje maloniau guli:)

As irgi kazkada (seniai, seniai...) bandziau irodyti sau, kad Vikingas visai neblogas ginklas, o ir pigesnis dvigubai... Gal ir neblogas, bet ne man...

Dar SW MP idomus variantas, bent jau man, bet manau prireikus kazkokios detales gali buti bedu... www.lgf.lt/index.php?1993728364

As asmeniskai siuo metu saudau tiek is Glock 17 tiek kartais is Sig sauer P226 abu man patinka, nors bent siuo momentu Glock labiau... Nors pirmas ispudis kai paemiau Glock po Walther P99 i rankas buvo nelabai koks, o dabar toks pat apie Walther (nesuprantu, kas man jame galejo patikti:) )

Dar CZ Shadow labai smagus ginklas, bet kaip ir sakiau, pabandyk, bent jau paciupinek o tada ir nuspresi, geriau savo galva rinkis, nei kazkieno nuomones klausyk.


Labai dekui uz issamu atsakyma. Atrodo vaziuosiu si ketvirtadieni isbandyti kelis ginklus i elektrenus. Manau veliau savo ispudzius parasysiu apie visus bandytus ginklus. malonu kad Kaune kazkas organizuoja isvykas i Elektrenus pasportuoti.
Last edit: 2012-11-19 19:28 by niccollas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-15 10:08 - 2012-11-15 10:12 #20437 nuo giedriusb
Replied by giedriusb on topic Patarkite del ginklo
Dėl strigimų. Bet koks ginklas gali strigti neteisingai kazka darant(laikant), neisvalius, naudojant prastos kokybes sovinius, ar tiesiog patiuningavus :mrgreen:
Glock maksimum patikimumo su minimalia prieziura+detaliu pigumas ir prieinamumas+visokiu deklu prieinamumas ir kaina. Kaip pvz draugas HK USP detuves lauke beveik metus, o kaina buvo apie 150 lt kai Glock gali nusipirkti, kad ir siandien ir kaina 45 lt :) O dar toks dalykas kaip ilgaamziskumas deda cia irgi dideli pliusa.

Zinoma geriausiai pirkti tai kas prie rankos limpa. Bet bent jau 9X19 mm ir neziureti kas ir kaip i lenta lenda :)

Nuvaziuok pas Lauriu i suvio akademija ( suvioakademija.lt/ ) ten isbandyk issirinktus ginklus ir pirk, kas prie sirdies arciau ir rankoje maloniau guli:)

As irgi kazkada (seniai, seniai...) bandziau irodyti sau, kad Vikingas visai neblogas ginklas, o ir pigesnis dvigubai... Gal ir neblogas, bet ne man...

Dar SW MP idomus variantas, bent jau man, bet manau prireikus kazkokios detales gali buti bedu... www.lgf.lt/index.php?1993728364

As asmeniskai siuo metu saudau tiek is Glock 17 tiek kartais is Sig sauer P226 abu man patinka, nors bent siuo momentu Glock labiau... Nors pirmas ispudis kai paemiau Glock po Walther P99 i rankas buvo nelabai koks, o dabar toks pat apie Walther (nesuprantu, kas man jame galejo patikti:) )

Dar CZ Shadow labai smagus ginklas, bet kaip ir sakiau, pabandyk, bent jau paciupinek o tada ir nuspresi, geriau savo galva rinkis, nei kazkieno nuomones klausyk.
Last edit: 2012-11-15 10:12 by giedriusb.
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-15 08:45 #20436 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo

Tadis parašė: CZ 92 patogu vasara. Gerai pasislepia tarp dirzo ir kelniu-dirzas praktiskai uzdengia. Ar i striukes kisene isimest. Vis saugiau jauties (zmones ir duju balionelius nesiojas gi) :)
CZ 85 didelis, tinka NPSA, pigus (LGF~500Lt). Pasaudziau pora varzybu ir... tai laiko nera, tai isvyksti kur... apleidau tiek saudykla, tiek varzybas. Atsibos ar sulauzysiu-negaila ismest ar dalim parduot. Pasaudyt gana ir pinigu nereik investuot daug.
Turiu abu ir kolkas nesigailiu.


Todel ir nenoriu is kart pirkti didelio ginklo skirto tik varzyboms. Norisi universalesnio( ir pasaudyt ir pasinesioti kad ne beda...)
Del to tai manau teisybe kad zmones ir duju balionelius nesiojasi. Aisku idomus butu palyginimas kazkur jeigu yra pvz kalibrai skirtingi ir kiek kiekvienas lenda i lenta pavyzdziui( netgi kalibras tas pats bet kulkos sunkesnes, lengvesnes, skirtingu metalu, padengimu, bukos) idomubutu pasilygint.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz