Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Patarkite del ginklo

Detaliau
2012-11-14 02:40 #20411 nuo Blitzkrieg
Replied by Blitzkrieg on topic Patarkite del ginklo
Kalbant apie CZ 92 dydzio ginklus, tai manau, kad pats tinkamiausias variantas butu Kevin'as. 9x17 O ka veikt galima su tuo cz 92 tai net neisivaizduoju, as tokiam savo gyvybes nepatikeciau ir neimciau kaip backup ginklo.
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-13 21:46 - 2012-11-13 21:47 #20409 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic Patarkite del ginklo
Galiu dar kelis variantus pasiulyt,cia rasi pagal pinigines galimybe.
www.ipsc.org/rules/proddiv.php
Last edit: 2012-11-13 21:47 by Vitalka.
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-13 21:41 #20408 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Patarkite del ginklo
Siulyciau ir CZ jei domina vien sportui, bet sakei kad vien sportui nedomina.
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-13 21:38 - 2012-11-13 22:51 #20407 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic Patarkite del ginklo
Nepatingek panarsyt po foruma,ten ir rasi atsakyma,nes nekarta i si klausima atsakyta.
Last edit: 2012-11-13 22:51 by Vitalka.
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-13 21:35 #20406 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Patarkite del ginklo
Is to ka parasei supratau kad tau reikia rinktis Glock 19, bet jei tau dydis nesvarbu imk Glock 17, jis sportui truputi geriau. Glock 26 ipsc sportui per mazas. Tas pats kas su kartingu formuleje vaziuoti.
Kslibras tik 9x19.
Walteris is bedos tinka bet jam nei tiuningo nei deklu sportiniu negausi.
Kitu ginklu nesiulau nes suprantu kad pstikimo ginklo nori :)
The following user(s) said Thank You: niccollas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-11-13 21:19 - 2012-11-13 21:19 #20405 nuo niccollas
Replied by niccollas on topic Patarkite del ginklo
Sveiki,
Esu naujokas kas liecia ginklus, siek tiek teko paskaitineti bei pasaudyti, bei kelis ginklus palaikyti rankose.
Keli pastebejimai, bei mano nuomone SKAITANT o ne saudant :)
Kalibras 9x19, lengviausiai gauti, tinka savigynai ir sportui, kaina normali.
Ginklas Glock kazkodel(sako reklama) modeliai G19 arba G26. teko saudyti is G17.Pastebejau kad G19 yra tik truputi mazesnis.
Patare forume nuvaziuot i LGF paziuret kaip ginklas rankoj guli- pabandziau G19 pakenciamai, G26 nepatiko.
LGF sako nesvarbu kaip guli, svarbu tu ji issibandyk saudant.Kazkodel iskart i rankas ibruko Walter PPS man rodos. Sako LGF walterius stumia(gal gandas)
Dar cia neseniai buvau pas sena pazystama tai pasirodo jis turi ginkla: sako turiu toki "gaidy"- sakau parodyk.
issitrauke CZ92, pyplius toks, maloniai atsigule i ranka, bet cia grynai savygynai( apie ji nebent galvociau kaip apie antra ginkla jei reiktu nesiotis).
Siap reziume Ginklo reikia savigynai- sportui-pasaudymui( Vienu suviu keli zuikiai :)))))))))). Pakolkas uzstriges su Glock 19 modeliu. gaila kad G26 taip
nepatogiai atsigule i ranka ( skaiciau kad pasaudymui saudykloje beveik irgi tinkamas)kazkaip noretu didesnio pasirinkimo.
Kam man reikia ginklo kaip as isivaizduoju. Apsaugai namu seimos, bei pasaudymui-laisvalaikiui(sportui???). Nesiotis nezinau ar noresiu kiekviena diena,
kartais buna kad teks nesiotis bet manau pora kart menesi, nes yra situacijos kai noreciau tureti salia ginkla, bet tik tiek.
Bet jei daznai teks nesiotis visada spesiu nusipirkti kazkas panasaus i CZ92 (kai pamaciau dydi tai su trim pirstais uzdengi ginkla) I visas kisenes telpa,
net i pinigine telpa be problemu. Nu zodziu ne beda kai reikes nusipirkti kazka mazo, nes ir kainuoja ne stebukla.
Dar nuomone susidariau del devetu ginklu(GLOCK) instruktorius saudymo sako: jei ginklo resurtas 20000-40000 suviu, tai jei is jo issauta 500 suviu- tai jis
praktiskai naujas. Aisku Gloc siuo atveju devetas - 500 litu nuo naujo kainos. Cia dar nenusprendes dar esu, nes norisi naujo, o 500 tik ~ 20% naujo kainos.
Cia man nezaidzia. Kitas modelis pvz naujas 6000 devetas 2000 tai pagalvociau stipriai. Nes ir naujas reiskia nuverteja daug.
Kaip ir sakiau kazkaip noretusi didesnio pasirinkimo. Galbut neapsistoti su Glock net nzn. Laiko turiu- o per laika ir nuomone keiciasi.
Laukiu patarimu pasiulymu.
Last edit: 2012-11-13 21:19 by niccollas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz