Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

HK P30-v3 ar walther P99 AS?

Detaliau
2008-10-17 19:23 #5695 nuo giedriusb
Turejau as Walther P99 tik ne AS versija tuo metu ginklas man labai patiko buvau prie jo priprates ir nesioti patogus, po to pakeiciau ginkla i Glock 17. Is pradziu GL17 rankoje gulejo kaip malka:) po kurio laiko pripratau ir dabar viskas gerai. Pries pora savaiciu paemiau P99 pasaudyti ir keistas dalykas nesupratau kodel jis man kazkada patiko:) Na gal nuleistukas...
Manyciau, kad taip buvo netodel, kad atpratau, nes paemus po ilgesnio laiko Sig 226 viskas buvo OK tiesiog kitas ginklas ir viskas.

Beja pazistamas parduoda nedaug naudota HK USP, jeigu domina
www.ipsc.lt/index.php?option=com_fireboa...view&id=4223&catid=6
, manyciau, kad savigynai irgi visai neblogas variantas, jeigu domina ne DAO o SA/DA ginklas. USP man kazkuo patiko, ir i Sig kazkuo panasus.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 18:17 #5694 nuo asas12
Andrius79 rašė:

Na ikalbejot, reiks dar karteli glock'a pasiziuret:) neveltui turbut ji taip giria.

Atvaziuok si savaitgali i saudykla ir pabandyti galesi

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 18:11 #5692 nuo Andrius79
Na ikalbejot, reiks dar karteli glock'a pasiziuret:) neveltui turbut ji taip giria.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 17:32 #5689 nuo Kleber
bulletproof rašė:

Tarkim ne varzybom o nesiojimui - svarbiausi kriterijai, ginklo patikimumas, paprastumas, funkcionalumas


Taurus PT1911 ar koks kitas Colt 1911A1 clonas :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 16:17 #5688 nuo bulletproof
P30 problematiska su gerais deklais, auksta vamzdzio linija, prastas balansas (vamzdzio priekyje), P99 AS (antistress)- nenuspejamas nuspaudimas. Brangios dalys (detuves). Siaip labiau linkciau prie Waltherio del geresnes ergonomikos, bet tik ne AS modifikacija. Teko girdeti, kad gan prastas jo atsparumas korozijai, jei teks nesioti kasdien ar stipriai prakaituoji. Kas del G17-19 - nelimpa rankoje. daugumai pradzioje nelimpa - del neteisingo ginklo laikymo (nereikia sitoje vietoje gincytis)
Daugumas sauliu pradejo nuo ekskliuzyvu - varzybose gali paziureti kuom tai baigesi. Rezultate 90% ginklu produkcijoje sudaro Glockai ir CZ, yra keletas Zigu, K100... Standarte jau kitas vaizdas STI, CZ, Tanfoglio ir pan. HK per visus saulius gal tik 2, waltheriu seniai nemaciau. Tarkim ne varzybom o nesiojimui - svarbiausi kriterijai, ginklo patikimumas, paprastumas, funkcionalumas - kas atlaiko varzybu apkrovas - laikys ir kasdieniam nesiojimui. Svarbiausias faktorius - ismokt gerai naudotis ginklu, nes priesingu atveju, tai tik balastas ir problema :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 13:06 #5683 nuo Baubas
Andrius79 rašė:

Glock'a ciupinejau LGF, tik va nelimpa jis man visai. O sie du tarsi mano rankai gaminti:) Varzyboms laiko nera.



normaliai prasisaudysi atsiras ir varzyboms laiko :) butu noras skant :) o jei prie rankos limpa kalbu nera. as asmeniskai siulyciau HK.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz