Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

PD div. galimas taisykliu pakeitimas

Detaliau
2007-12-06 14:09 #1302 nuo Artur
pavarei tu cia seni :laugh:
zinok po paskutinio raftingo nelabai mane trauke i upe, o dar labiau pries srove.... :dry: :laugh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-06 14:03 #1301 nuo Harry Potter
Да тебе начальник книжки писать!
Mano tevas pasakytu siuo atveju: - Visi gali saudyti su navarotais ir laimet, o tu pabandyk saudyt be ju ir laimek! Va cia yra tas poziuris kuris puosia tikra vyra!
Neziurek i kitus, buk tas kuris iriasi pries srove ir visu busi didziai gerbiamas ne del to ka pasiekes esi, o del to ka ir kaip tu darai ir koks esi kaip zmogus.
Kaip as pavariau!!!!!!?????????????
:woohoo:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-05 15:52 #1273 nuo Artur
visiskai pritariu Vitalkai, taip tik bus idomiau su daugiau keitimu, svarbu kad tik organizatoriai atsizvelgtu i tai statydami pratimus, kad taktika galetu but skirtinga arba greitai ir rizikuojant arba viena lisna keitima bet drasiai :)
O kas liecia tu visu tiuningu, po kuriu ka zin ar ginklai atitinka savam divizionui tai tiesa sakant abidna, "ne po poniatiam kakta" :angry: , nezinau kaip kam bet man svarbiausiai bendravimas su kolegom, bendravimas varzybi nu ir aisku po ju... :evil: kazkaip nemalonu kada yra musu rate zmoniu kurie vengia bendravimo, patarimu vienas kitam o tik orientuoti i tikla, kuo geresni rezultata ir siekia jo bet kokiais tikslais...
Mano nuomone teisejams reiketu tikrinti visu ginklus ir daryti tai dazniau ir be perspejimu taip ir pamatysim hu iz hu, kas kokiam divizionui priklauso, keleta garsiu DQ ir viskas atsistos i savas vietas, galu gale visi su ginklais, dzin kad ne uztaisyti, sita mes mokam padaryti greitai, tai kad ir turi but visi lygus taisykliu atzvilgiu. :angry:

o moralas toks, mokinkimes greitai keisti detuves ar taip ar taip pravers, ir ne visada priemones pateisina tiksla... :silly:

kaip sake vienas musu visu bendras kolega "фамилия слишком известна штобы называть ее в слух" ir draugas, IPSIKAS turi gyvuot IPSIKO dvase, wo... :lol: B)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-04 23:05 #1258 nuo Rutkis
kaip tik ten ir viskas sprendziama

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-04 20:50 #1254 nuo mygun2big4u
Rutki į kokį tu ten balių susiruošei? :P
Baliuose jokių balsavimų nebūna tik stikliukų kilnojimai :silly:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-03 23:52 #1245 nuo Harry Potter
Visgi Glock detuve tapo patikimumo ir talpos standartu ir kai atsirado Glock 17, 17 pavadinimas kilo is detuves talpos. Manau sia talpa ir reiketu vadovautis "po poniatjam", nes tik po to visi kiti pradejo CZ, Walther, S&W ir kiti hi-cap'ai, o Sig'as po siai dienai detuves daugiau 16 net PD nesugeba pasiulyti, o STD 14 riba. Kazkaip keista!!!
Cia tik mano nuomone ir niekam jos pirst nenoriu. Siaip, tik garsiai pagalvojau! :blush:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz