Select your language

   |   +370 633 42242

Karabinas sportui- reikia rekomendaciju

More
27 Feb 2015 23:13 #25095 by polteris
o jei tarkim imant vz.58 i koki kalibra geriau butu ziureti .222 .223 ar 7.62x39 ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Feb 2015 22:07 #25094 by Detomaso
Dar kaip pliusa vz pasakyciau kad saugiklis protingas, priedu didelis pasirinkimas cekijoje, parsisiust ne beda... tikrai vertas demesio lyginan su saiga...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Feb 2015 20:37 - 27 Feb 2015 20:44 #25093 by giedriusb
Pliusai ir minusai dalykas gana subjektyvus, man asmeniškai tiek VZ58 tiek Saiga beveik tapatūs. Kažkada teko čiupinėti VZ tai pasirodė, kad apdirbimo kokybė geresnė nei Saiga, panašesnė į AK. Iš minusų galima paminėti tai, kad uždėjus optiką arčiau spynos ji daugiau pašaudžius gali kiek aprūkti, čia dėl spynos konstrukcijos. Bet nemanau, kad procesas labai greitas turėtų būti... Dar iš privalumų pasibaigus šoviniams yra fiksuojama spyna galinėje padėtyje. Nežinau kaip su jo dalimis ir aksesuarais, bet gali būti, kad kiek sunkiau su šituo dalykus nei Saiga.

Dėl Thunderarmory, tai jų rinkti ginklai ir požiūris į patį procesą paliko tikrai gerą įspūdį. Pas juos yra iš pigesnių kinietiški AK ir kinietiški AR, kiek teko girdėti atsiliepimų, tai visai nieko tiek vieni ir kiti...
Kaina kokybė ir visokiausi papildomi priedai tai kaip pats sakai du atskiri pasauliai. Tarp AK ir AR dar tarp šitų ginklų pagal kainą neblogai įsiterpia SIG iš LGF, kuris kaip kažkas pasakė yra AR ir AK nesantuokinis "vaikas" :) Turi ir vieno ir kito konstrukcinių elementų. Nors man jis arčiau AK.
Aš pats šaudau AK sistemos ginklu varžybose, bet pabandžius AR suprantu, kad tai visai kitas pasaulis. AK bent jau man asmeniškai palyginus su automobiliais panašesnis į rusišką žigulį :) Arba Glock, paprastas remontuoti, valgo ką pili, kratosi, bet važiuoja :) O AR reiklesnis šoviniams, bet ir traukia kur kas geriau :)
Pradžiai, dalyvauti varžybose manau geras tiek vienas tiek kitas. Žiūrėk kas arčiau širdies. Pažiūrėjus kuo šaudo mūsų Rifle varžybų prizininkai, tai Standarte AK/saiga (bet kitokių ginklų ten tikriausiai ir nėra) Open AR (šiame divizione AR ir tiuninguoti AK).
Last edit: 27 Feb 2015 20:44 by giedriusb.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Feb 2015 19:01 #25092 by polteris
Truputi ir man reikia konsultacijos, gal kas pakomentuos pliusus ir minusus lyginant su saiga
sito karabino CSA Sa vz. 58 Sporter TACTICAL .223 Rem (5.56 x 45 mm).
thunderarmory.lt/?product=pusiau-automat...223-rem-5-56-x-45-mm

Ir gal dar kas nepagailes minutes ir siaip apibendrins ar tam thunderarmory yra kazkas vertas demesio pradziai?
O gal as cia ieskau kazko, ko neverta ir karabinu sporte yra tik 2 kainos bei kokybes santykio etalonai, saiga su ar15?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Jan 2015 11:41 #24982 by Detomaso
issiunciau PM ir dar berods balticarms turejo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Jan 2015 11:38 #24981 by Baltico
Gal galite patarti iš kur, už protingą kainą, galima nusipirkti/atsisiūsti AR-15 aliuminių arba plieninių šovinių dėtuvių? JAV jos labai pigios, bet ten yra teisiniai apribojimai siuntimui už JAV ribų. Europoje, kiek žiūrėjau - vos ne dvigubai brangiau.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz