Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ka manote apie GLOCK 17C?

Detaliau
2008-08-25 18:02 #4594 nuo Alonas
Su "C" modifikacija iskart keliausi i Open'a arba, geriausiu atveju, i Modified dizvizionus...
Itariu, kad ziuri i C modeli vien tik todel, kad kazkas pasake, kad vamzdzio ir spynos portai mazina atatranka ir, atseit, bus "kieciau saudyti" ;)
Tai va, atatrankos tai ne velnio nemazina. Gal SIEK TIEK mazina ginklo pasokima po suvio bet tik siek tiek ir labai nezymiai. Tiek, kad tikrai neverta kisti pinigus i toki modeli.
Geriau atidirbk teisinga ginklo paemima ir laikyma ir bus tau laime :laugh:
Paprastas Glock-17 - stai tavo pasirinkimas Production divizionui (jei nori buten Glock, nes tuoj cia pasirodys kruva CZtistu) arba Glock-34 - Standart'ui.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras Topic Author
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2008-08-25 17:55 #4591 nuo
Ka manote apie GLOCK 17C? was created by
Sveiki sauliai.Po pirmu seme gyvenime praktinio saudymo varzybu , Alytuje , pirma mintis buvo , kad tai labai smagus ir uzvedantis uzsiemimas , o antra , kad ko gero noreciau pakeisti savo , beveik nauja , G19 i G17.Beje patyres kolega , pamates mano ginkla kaip ir tarp kitko pasake, kad jau zino kas greit nores naujo.Ir zinoma buvo teisus.:blush:
Tai va , butu smalsu isgirsti , jusu , autoritetingu nuomoniu apie GLOCK 17C?Butent apie GLOCK 17C?Idomiause butu suzinoti kaip jis tiktu IPSC varzyboms?Ir dar ,kaip ir esu girdejes pasisakymu , kad pastovem nesiojimui nelabai rekomenduojamas , nes per kompensatorius(tikiuosi nenusisnekejau) renkasi dulkes ir t.t.Ka manot?????:blink:
Anksciau esu mates LGF , dabar kaip nebesimato ar nepastebejau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz