Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kokį gražtvinį šautuvą rinktis kad būtų universalu

Detaliau
2007-11-14 22:46 #1020 nuo Dainius

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-14 18:24 #1012 nuo bulletproof
Aha, geri aparatai - mane irgi nuo visu AR,QA, td ir tp ziauriai veza. Tik va sunku apsispresti ar 308 ar 223. Su 223 lengviau ir greiciau saudyti, su 308 daugiau tasku, bet didesne atatranka. Be to labai daug gamintoju ir labai ivairus atsiliepimai. Na panasiai kaip: oberland arms - jega, sabre defence - klebato ir drebato, vamzdziai lothar walther geri, bet tik pirmus 500 suviu, vieni sako stringa, kiti galva deda, kad ne. Panasu kad su visomis AR modifikacijomis bus ta pati situacija kaip ir su pistoletais
- atseit - geriausia nuomone yra sava, ir geriausias ginklas mano issirinktas :unsure: Tik va idomu kiek tai kainuos. Galime antonio paklausti - kiek kainuoja geras STI. Jei i kaina itrauktume visus pries tai buvusius ieskojimus, kaip SPS, truke vamzdziai, spynos, remai, skambuciai tiekejam, viskis nervu raminimui, prarasti prizai, sugadinta nuotaika - manau kaina gautusi kosmine, net mineti nenoriu. Ka jau bekalbeti apie deklus, sovinius ir td ir tp. O dabar pabandykime isivaizduoti, kad istorija su AR kainuos bent 3 kart daugiau :sick:
Kas liecia estetika, be abejo AR tai grazu. Man isvis ginklas tai kaip viduramziais samurajui kardas. Ir 1911 yra tik vienas ir tai Coltas, visa kita kopijos (yra ir labai puikiu). Tai gal ir AR tik vienas teisingas - Armalito :blink:
Siaip jei kalbeti apie rifle diviziona - paziurekime tiesai i akis:
labai dideliu atstumu ten nera, tad vamzdis gali buti ir chromuotas, ir lengvintas, ypac ilgo, na tarkim daugiau nei 16,75 colio, vamzdzio irgi nereikia, ypatingai tikslus suleidimai (naudojami varmint'ui ar bench rest'ui skirtuose sautuvuose) taip pat praranda savo prasme, nes 223 kalibro vamzdziu, naudojamu tiksliam saudymui, gyvavimo laikas labai trumpas - kaip bebutu gaila. Ilgiau laiko tik chromas, bet kenkia tikslumui. Tad manau bazine modifikacija panasi i M5 ar M4 butu pats tas.
Na bet aisku - mes mokysimes is savo klaidu, prisirinksime guzu ir nuospaudu - kad paskui galetume kitiems pasakyti kas geriausia, tik kiti tikrai negrazins sumoketos uz tas zinias kainos, ir darys tas pacias, tik biski kitokias klaidas..... SAVO.
Kas del universalumo - viena tikrai zinau - GERU UNIVERSALIU DAIKTU NERA, NEBUVO IR PANASU NEBUS. Pats ne karta nusvilau, jei tinka medzioklei, nelabai tiks IPSC ir atvirksciai.
:woohoo: o gal SAIGA nusipirkti.
Kazko ant filosofijos patrauke:whistle:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-14 08:36 #995 nuo procka
Harry Potter rašė:

dainius rašė:

Štai geras :

www.oberlandarms.com/index.php

Ypač man patiko Mod. OA-10 Classic .308 Win. Ir OA-10 M6 .308 Win. – kaina nepatyko....
Manau, kad tai vienas iš universalaus ginklo variantu...:huh:


Stai tai is ko saudo Irake Black Waters ir kieciausi pasaulio rifle sauliai iskaitant pasaulio cempiona: www.jprifles.com/1.2.2.php
Cia 223, bet yra ir 7,62. Kainos geriau nezinoti, bet jei labai idomu ji yra apie 5000 Euru ir nusipirkti labai sudetinga. Pati firma neveza, turi "sportiniu ginklu" eksportuotoja. Atkreiptinas demesys i JP red dota ant virsaus skirta trumpiems atstumams.

Geras aparatas-aišku už gerą kainą:blink: O čia BLACK WATER

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-13 23:32 #992 nuo Dainius
Na, kiek aš mačiau laidą per Discovery apie apsaugos firmą "Blac Waters" - jie gi tenai Irake naudojo tik Kalašus...:dry:
Aš geriau gera liemene ir šalmą nusipirkčiau, negu "cifravičioka" (kaip kaškas rašė..:-) už tokias babkes...:evil: Jie gi tenai už babkes savo gyvybe rizikuoja - o ne išlaidauja...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-13 22:26 #987 nuo Harry Potter
dainius rašė:

Štai geras :

www.oberlandarms.com/index.php

Ypač man patiko Mod. OA-10 Classic .308 Win. Ir OA-10 M6 .308 Win. – kaina nepatyko....
Manau, kad tai vienas iš universalaus ginklo variantu...:huh:


Stai tai is ko saudo Irake Black Waters ir kieciausi pasaulio rifle sauliai iskaitant pasaulio cempiona: www.jprifles.com/1.2.2.php
Cia 223, bet yra ir 7,62. Kainos geriau nezinoti, bet jei labai idomu ji yra apie 5000 Euru ir nusipirkti labai sudetinga. Pati firma neveza, turi "sportiniu ginklu" eksportuotoja. Atkreiptinas demesys i JP red dota ant virsaus skirta trumpiems atstumams.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz