Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ŠAUDYKLOS

Detaliau
2009-01-28 17:49 #7206 nuo giedriusv
Replied by giedriusv on topic Ats:SAUDYKLOS
Suprantu , kad karjere negalima. Na bet visi juk kažkokį grieką turim ant dušios :) Tai nėra mano nuolatinė šaudymo vieta, dažniausiai stengiuosi tai daryti šaudyklose.Jose ir saugiau ir greiciausiai smagiau. Tiesiog mano sodyba netoli to karjero, vasara iki jo arčiau nei iki Vilniaus. Mano manymu šaudyti būtent tame karjere yra saugu, nors sutinku ir suprantu ,kad tai neleistina./06

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-28 16:38 #7204 nuo amateur
Replied by amateur on topic Ats:SAUDYKLOS

Tai pagal tiek kiek soviniu esu issaudes maziausia 30 patiestu grybautoju mano saskaitoje turetu but, pora karjeru ekskavatoriu masinistu ir t.t..
Giedrius minejo, kad vieta visada buna parenkama, niekas i kaire ir desine siaip sau nesaudo. Siam sporte nereikia pamirsti ir svino neigiamo poveikio issiskiriancio suvio metu, todel netvarkingu saudyklu vengiu/025


Milijonai zmoniu pragyveno 70 ir daugiau metu po siferiniais stogais, salia asbestu siltintu langu ir vamzdziu ir tik dabar visi rekia kad reikia keisti stogus ir visa kita slamsta i naujas dangas ar izoliacijas.Rukymas, gerimas, riebus, gausus maistas,stresai, pykciai, barniai ir net nesaikingas seksas - KENKIA SVEIKATAI/027
Svino garai - ne isimtis. Gerai irengtos saudyklos - retenybe. Bet jei daug gyvenimo malonumu kenkia sveikatai, tai kuo gi saudymas tada labiau kenksmingesnis? Garais kuriu koncentracijos ore, ojuolab organizme vargiai kas pamatuotu.
Saudmenu gamintojai siulo rinkai pilnai dengtas kulkas kur joks svinas nekontaktuoja su liepsna. Taigis reiktu tokias ir pirkt jums. /030

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-28 13:54 #7202 nuo auris
Replied by auris on topic Ats:SAUDYKLOS
Vienu zodziu Klaipedoj nieks nesaudo, o kadangi nieks nesaudo nera ir saudyklu..Mind ieskaojau internete kur klp pasaudyt radau kluba kur zmones saudo i taikinius ore lekstutes ir tt.. sporting.lt susirask atsakingus ten asmenis ir pasidomek, jie ten turi plotus uzsieme gal imanoma sutart del saudymo i taikinius savo, kaip suprantu ten vietos yra, randasi jie kazkur karklej.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-28 10:29 #7198 nuo paskas
Replied by paskas on topic Ats:SAUDYKLOS
Kažkada pas mus kaime (keli vienkiemiai + medžiotojų būrelio namukas) sugalvojo medžiotojai pašaudyt - suvažiavo su mergom ir į senos fermos sieną pyškino. Vietiniai (keletas moterelių su vietiniais diedukais) galvos iš namų nekišo /06 ir buvo šventai įsitikinę, kad medžiotojai bebrus vaiko iš vietinio upelio... /04 Veiksmas vyko beveik vidury kaimo... Apie skambinimą policijai niekam nė minties nebuvo..

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-28 09:18 #7197 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats:SAUDYKLOS
mygun2big4u rašė:

Šaudymas karjere draudžiamas. Medžiotojai gali šaudyti karjere jei išsirašę medžioklės lapą ir jei jis yra jų medžioklės plote. Jei šaudysi kartu su jais pistoletu - blogai. /022


Kaip ir viskas ant LT visur - iki pirmo "zalioto"! Saudykit mielieji, linkiu, kad tik skirtu bauda:) O tada kiti padarys isvadas /020

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-27 23:37 #7196 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:SAUDYKLOS
Šaudymas karjere draudžiamas. Medžiotojai gali šaudyti karjere jei išsirašę medžioklės lapą ir jei jis yra jų medžioklės plote. Jei šaudysi kartu su jais pistoletu - blogai. /022

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz