Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ŠAUDYKLOS

Detaliau
2009-01-27 23:16 #7195 nuo aeon
Replied by aeon on topic Ats:SAUDYKLOS
VVV rašė:

aeon rašė:

VVV rašė:

Na taip... 100% negalima, taciau per du metus tik karta esu buves saudykloje ir tai nereskia, kad retai saudau /09 Policija, jei nera nusiskundimu ne pirsto nejudina. Buvo karta "vienam pazystamam" privaziaves ekipazas, tai... dvi dezutes .22LR i taikinius ispalijo/04
Nelaikau saves piktybisku taisykliu pazeidinetoju, taciau saudyti vieninteleje legalioje uzdaroje ir visiskai nevedinamoje saudykloje, neturiu jokio noro.


na tai nors nesigirtum cia nesamonem uzsiimineji tai nors nerasinetum ar cia nori pasirodyt koks kietas tipo (jus visi loxai saudyklose saudot o as pazeidinedamas ystatymus kur noriu saudysiu) neduok dieve nuskris miske kur kulka grybautojui kokiam vat tada zinosi /029


Tai pagal tiek kiek soviniu esu issaudes maziausia 30 patiestu grybautoju mano saskaitoje turetu but, pora karjeru ekskavatoriu masinistu ir t.t..
Giedrius minejo, kad vieta visada buna parenkama, niekas i kaire ir desine siaip sau nesaudo. Siam sporte nereikia pamirsti ir svino neigiamo poveikio issiskiriancio suvio metu, todel netvarkingu saudyklu vengiu/025


na tokiu atveju neverk po to kai tave pagaus ir atims leidima ginklams /027

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2009-01-27 23:02 #7194 nuo
Replied by on topic Ats:SAUDYKLOS
aeon rašė:

VVV rašė:

Na taip... 100% negalima, taciau per du metus tik karta esu buves saudykloje ir tai nereskia, kad retai saudau /09 Policija, jei nera nusiskundimu ne pirsto nejudina. Buvo karta "vienam pazystamam" privaziaves ekipazas, tai... dvi dezutes .22LR i taikinius ispalijo/04
Nelaikau saves piktybisku taisykliu pazeidinetoju, taciau saudyti vieninteleje legalioje uzdaroje ir visiskai nevedinamoje saudykloje, neturiu jokio noro.


na tai nors nesigirtum cia nesamonem uzsiimineji tai nors nerasinetum ar cia nori pasirodyt koks kietas tipo (jus visi loxai saudyklose saudot o as pazeidinedamas ystatymus kur noriu saudysiu) neduok dieve nuskris miske kur kulka grybautojui kokiam vat tada zinosi /029


Tai pagal tiek kiek soviniu esu issaudes maziausia 30 patiestu grybautoju mano saskaitoje turetu but, pora karjeru ekskavatoriu masinistu ir t.t..
Giedrius minejo, kad vieta visada buna parenkama, niekas i kaire ir desine siaip sau nesaudo. Siam sporte nereikia pamirsti ir svino neigiamo poveikio issiskiriancio suvio metu, todel netvarkingu saudyklu vengiu/025

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-27 22:38 #7193 nuo aeon
Replied by aeon on topic Ats:SAUDYKLOS
VVV rašė:

Na taip... 100% negalima, taciau per du metus tik karta esu buves saudykloje ir tai nereskia, kad retai saudau /09 Policija, jei nera nusiskundimu ne pirsto nejudina. Buvo karta "vienam pazystamam" privaziaves ekipazas, tai... dvi dezutes .22LR i taikinius ispalijo/04
Nelaikau saves piktybisku taisykliu pazeidinetoju, taciau saudyti vieninteleje legalioje uzdaroje ir visiskai nevedinamoje saudykloje, neturiu jokio noro.


na tai nors nesigirtum cia nesamonem uzsiimineji tai nors nerasinetum ar cia nori pasirodyt koks kietas tipo (jus visi loxai saudyklose saudot o as pazeidinedamas ystatymus kur noriu saudysiu) neduok dieve nuskris miske kur kulka grybautojui kokiam vat tada zinosi /029

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-27 22:35 #7192 nuo giedriusv
Replied by giedriusv on topic Ats:SAUDYKLOS
As irgi megstu karjere papleskinti./04 Turiu viena toki nusiziurejes. Šlaitų aukštis ten apie 12 metru, todel manau visiskai saugu. Salia namu kaip ir nera, be to ten daznai atlekia medziotojai pasaudyt, todel kartais net stendu jokiu neimu,tik taikinius ir segtuva jiems prisegti. Na o jei su kolegom lekiam,tai ir šašlykine :)/030 Nuo Vilniaus tik 45 km /022

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2009-01-27 22:24 #7191 nuo
Replied by on topic Ats:SAUDYKLOS
Na taip... 100% negalima, taciau per du metus tik karta esu buves saudykloje ir tai nereskia, kad retai saudau /09 Policija, jei nera nusiskundimu ne pirsto nejudina. Buvo karta "vienam pazystamam" privaziaves ekipazas, tai... dvi dezutes .22LR i taikinius ispalijo/04
Nelaikau saves piktybisku taisykliu pazeidinetoju, taciau saudyti vieninteleje legalioje uzdaroje ir visiskai nevedinamoje saudykloje, neturiu jokio noro.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-27 19:05 #7190 nuo Edgaras
Replied by Edgaras on topic Ats:SAUDYKLOS
176(berods) ATPK straipsnis sako, jog neteisėtas šaudymas ten, kur šaudyti negalima, užtraukia baudą nuo 100 iki 400lt su arba be ginklo konfiskavimu. /025
Ir jokių 100% nėra.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz