Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ŠAUDYKLOS

Detaliau
2008-04-16 10:47 #3222 nuo amateur
Replied by amateur on topic Ats:SAUDYKLOS
Ot prikibot:)
Kalbu tik apie pati nelaimingiausia atveji...o issauti atsistojus tarp siju 45 laipsniu kampu i virsu koks nesusipratelis visada gali. Vat ir visa teorija:)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-04-16 10:21 #3220 nuo vox
Replied by vox on topic Ats:SAUDYKLOS
amateur rašė:

Atviro tipo saudykla miesto centre yra nonsensas. Sutikit. Anksciau ar veliau gali taip nutikti kad isleks kulka ir pataikys kur nereikia.
Uzdejus stoga viskas pasikeistu. Saugumas 100 procentu garantuotas.
Bet va ar iseis pakovoti su namu statytojais ir zemes pirkejais tai jau kitas klausimas. :side:


Cia kuriuo kampu reiktu sauti, kad nulektu kur nereikia...:)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2008-04-16 10:06 #3219 nuo
Replied by on topic Ats:SAUDYKLOS
Viskas tiesa, kol saudymo sportas netaps sportu Nr-1 kaip Guliveriu zaidimas krepsinis, geranoriskos politines valdininku valios varge ar sulauksime :(
Mano manymu, tam, kad bandyti "pramusti" saudykla ar keleta mums tinkanciomis salygomis, reiketu zinoti, kiek ir kur ju yra, ju tech. galimybes ir t.t. Sios sritie savotiskas monitoringas reikalingas, tam kad reikalauti kazko, reikia zinoti ko nori, kur tai yra ir kaip atrodo, bei kam priklauso... Na o tas pasidalinimas bendra info apie tai kiek ir kur yra saudyklu, bent jau man naudingas (gal kaip Jus minejote pavyktu "Isiprasyti" :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-04-15 16:53 #3202 nuo Lugerjk
Replied by Lugerjk on topic Ats:SAUDYKLOS
Be cia isvardintu saudyklu, Vilniuje zinau dar bent dvi irengtas saudyklas, kur galima butu saudyti is musu kalibru pistoletu. Kas is to kad jos yra, o viesai neprieinamos? Esme butu pramusineti, kad isileistu pav. IPSC narius oficialiai. Kad ir numatytom valandom, uzsiregistravus ir tt. Is tiesu nezinau ar tai realu? Vien tik zinoti kur jos yra manau gal tik idomumo reikalas. Juk snekame ne apie orientacini soporta :)
Komercines saudyklos kaip "Ekskomisaru", man per brangu. Kitur, kur pavyksta isitrinti, prisiprasyti... Visi zinome, beveik visos jos priklauso VRM. Ir be "politinio" sprendimo cia yra kaip yra.:huh:
Kol kas nors smarkiau neprisisiukslins... Mano manymu, pagrindinis stabdys, siuo atveju, atsakomybes reikalas. Kas atsakys jeigu...
Siek tiek siurpina tokios varzybos, kur dar nepradeje varzytis, dalis jau kampais vaiksto prisisiurbe. Man neteko dar tokiose dalyvauti, ir is tiesu nenoreciau dalyvauti. (Cia kalbu apie jau kitoje temoje apsneketas varzybas)
ps.
Nevertinkite rasliavos per grieztai, cia juk ir vieta nuomonems ir diskusijoms.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2008-04-15 13:34 #3196 nuo
Replied by on topic Ats:SAUDYKLOS
Na tai dar viena mazai paguodzianti zinia :(
Dar prisiminiau viena atvira saudykla, tai Baturo g. bet ten saudoma is lygevamzdziu i lekstes (tik galimas daiktas kad ji irgi jau nebenaudojama?)

Apibendrinus: Vilniuje yra dvi veikiancios saudyklos. Viena del savo brangumo ir konstrukcijos varge ar tinkama IPSC treniruotems... liko tik tas pats kalnu parkas.
P.S. l. nuvyle Tamstos zinia, kad Mickunu saudykla dar neketina placiai atverti savo duru :S

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-04-15 03:58 #3191 nuo Leopoldas
Replied by Leopoldas on topic Ats:SAUDYKLOS
Uzupio gimnazijos saudykloj butent taip ir yra. Tik melkaske, klasika, kulkinis, stendinis saudymas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz