Select your language

   |   +370 633 42242

Laikas keistis !!!

More
07 Mar 2019 09:32 #33402 by MKaz
Replied by MKaz on topic Laikas keistis !!!
Sunku butu sugalvoti geresni kandidata.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2019 08:03 #33401 by Vitalka
Replied by Vitalka on topic Laikas keistis !!!
Pilnai palaikau Egidijaus kandidatūrą.Manau Federacija bus patikimose rankose!!! Darbais jis įrodė o ne žodžiais kad jam rupi federacija.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Mar 2019 23:51 - 08 Mar 2019 02:10 #33398 by mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Laikas keistis !!!
Sveiki Federacijos nariai,
Tęsdamas savo temą, noriu pasiūlyti Federacijos prezidento kandidatūrą.
Kaip jau esu minėjęs, iš Federacijos nesitraukiu, toliau dalyvausiu veikloje, nes "sėdėti" Federacijos prezidento kėdėje galiu, bet kokybiškai vykdyti pareigų, būdamas ne Lietuvoje, nebegaliu.
Man ne vis vien, kas bus Federacijos prezidentu ir kur ji nueis, todėl noriu, kad kad jos valdymas pereitų į geras rankas
Federacijos prezidentas pirmiausia turi būti geras teisininkas, nes pastaruoju metu svarbiausi jo darbai bus - rengti Federacijos vardu siūlymus ir rekomendacijas valstybės institucijoms, dėl sportinių ginklų, šaudmenų ir jų dalių apyvartos kontrolės, nes valstybės institucijų klerkai, mūsų sporto nesupranta, jį ignoruoja, stengiasi sunaikinti, todėl vadovas turi aktyviai ginti mūsų teises valstybės institucijose.
Federacijos prezidentas turi būti aktyvus Federacijos narys, aktyviai dalyvaujantis visose veiklose, gerai žinantis mūsų narių ir sporto problemas, kad jas išgrynintų ir ieškotų būdų joms spręsti.
Federacijos prezidentas turi būti nešališkas, nepriekaištinga ir skaidri asmenybė, turintis autoritetą Federacijoje , "turintis stuburą", kompetentingas atstovauti federaciją valstybės institucijose.
Federacijos prezidentas turi būti idėjinis lyderis, darbštus ir iniciatyvus Federacijos narys. Idėjų ir minčių generatorių mes turime ir Taryboje ir tarp narių, nors vežimu vežk, bet reikia jas prasijoti, gerai kiekvieną įvertinti, išrinkti auksines ir jas įgyvendinti.
Federacijos vadovas turi būti geras organizatorius ir vadybininkas, nes "vienas lauke ne karys", reikalingas gebėjimas vadovauti komandai, paskirstyti darbus ir kontroliuoti.
Neslėpsiu, kalbinau visą eilę Federacijos narių, kuriuose matau perspektyvą, tačiau vieni išvykę, kiti negali dėl darbo santykių, kiti turi kitų priežasčių.
Pasakysiu atvirai, Federacijos prezidento vairas buvo siūlomas (be jokios eilės tvarkos): Giedriui Bakšai - jis užsienyje; Arvydui Biviliui - jis užsienyje; Egidijui Palaimai - jis mano, kad jam trukdys jo pagrindinėms pareigoms; Mariui Kazanskiui - jam trukdo darbui; Sauliui Navickui - jam nepakanka laiko, turi daug kitos veikos; Edmundui Šalnai - jam nepakanka laiko; Juozui Rimkevičiui - jis galėtų būti, jei nėra kam, bet pripažino, kad atitolęs nuo mūsų veiklos, dirba keliuose darbuose todėl laiko vadovauti Federacijai nepakaks; Juditai Skopienei - ji save geriau mato generalinio sekretoriaus pareigose.
Po ilgų daugkartinių diskusijų ir po konsultacijų su teisininkais, pagaliau gavau sutikimą, ir pristatau Jums mano manymu geriausiai atitinkantį visus minėtus kriterijus kandidatą į Federacijos prezidento pareigas - Egidijų Palaimą
Egidijus, būdamas Tarybos nariu, man labai daug padėjo rengiant siūlymus Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo projektui, padėjo rengti Federacijos įstatų projektą, įvairias Federacijos tvarkas ir taisykles. Aktyviai dalyvauja rengiant atvirų durų dienas ir įvairiuose renginiuose populiarina praktinio šaudymo sportą Tai tikrai tas žmogus, kuris negaili savo laiko ir jėgų, turi reikalingų žinių ir sugebėjimų, yra labai aktyvus ir iniciatyvus, kompetentingas atstovauti federaciją valstybės institucijose, visi jo teikiami siūlymai būna racionalūs ir svarbiausia jis pats juos įgyvendina, mokantis suburti komandą ir jai vadovauti. Turėčiau parašyti mažiausiai dar 20 eilučių apie jo privalumus, bet manau Federacijos nariai ir Tarybos nariai patys mato jo indėlį ir jo produktyvumą.
Todėl siūlau rinkti Federacijos prezidentu Egidijų Palaimą !!!

Generaliniu sekretoriumi matau tik Judtą Skopienę. Perdaviau jai didžiąją dalį visų darbų, daug išmokiau, dabar gaila man jos matant kiek ji sugaišta laiko Federacijos biurokratijoje ir žinau ką jaučia jos šeima, kai dažnai ją konsultuoju telefonu iki vidurnakčio. Todėl labai prašau ją gerbti, nes kaip aš sakau, ji dirba Jums nematomą, bet labai svarbų ir laikui imlų darbą. Kiek ji dar sugebės vežti šį vežimą, priklausys tik nuo jūsų pagarbos jai.

Iki susitikimo visuotiniame narių susirinkime.
Last edit: 08 Mar 2019 02:10 by mygun2big4u.
The following user(s) said Thank You: JuSko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 Feb 2019 15:41 #33220 by PartySan
Replied by PartySan on topic Laikas keistis !!!
Sveiki,

Dėkingas Vaidui ir visiems, ne tik tarybos nariams, dirbusiems ir dirbsiantiems federacijos labui.

"Rūpintis" Open divizionu (toliau - OPN) - tokią pagrindinę užduotį buvau paskelbęs ! Kita (neskelbta, bet aptarta su Vaidu prieš rinkimus) - konkretizuot strateginį tikslą ir pateikt efektyvių priemonių (užduočių, veiksmų) planą, aktyviai dalyvauti veikloje; "Surast rėmėjų" (i).
- per 2018 iš OPN liko tik "rūpestis" (kaip, beja, ir iš nekuruoto STD);
- Finansinių rėmėjų paieška (atsargai), kitos iniciatyvos, diskusijos tarybos forume, tame tarpe vieši OPN šaulių raginimai dalyvaut varžybose - sėkmingais irgi nepavadinsi;
Aplamai, pulčiau teisinčiausi, ko čia taip pageidaujama išgirst, pvz.: kad iki rudens turėjau ribotą fizinio dalyvavimo galimybę "atvirų durų" renginiuose (prieš kuriuos buvau ir esu, dėl jų žemo produktyvumo) ir/ar panašiuose dėl darbo užsienyje; kad nuo rudens, kaip ir pas Vaidą, įvyko esminės permainos, dėl kurių tenka iš naujo dėliot prioritetus, ... taigi, teisinčiausi, jei agituočiau už save. Deja, nematau savęs (ne)dirbančio nei taryboj, nei kur nors kitur išskyrus savo verslą. Su visa pagarba ir atsakomybe, atsistatydinu iš tarybos narių. Nepykit, jei nuvyliau už mane balsavusius.

Sėkmės naujam el'Prezidento, naujai tarybai ir visiems šauliams !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 20:55 #33211 by Detomaso
Replied by Detomaso on topic Laikas keistis !!!
aciu Vaidui, realiai neisivaizduoju LPSSF be jo, jis visada liks PREZIDENTU mano akyse…..

Sveiki, esu Tomas Lauzonis, tarybos nariu tapau netiketai paciam sau, kai visuotinio susirinkimo metu kazkas mane pasiule kaip karabino atstova, kaip ir sakiau susirinkimo metu, man visa tai yra nauja ir nepazystama. Taigi siuos metus, stebejau kitus tarybos narius, kokios pagrindines problemos, kaip vyksta darbai, priestaravau ir sutikau su kitu nuomonemis, kaip savo darbus (aisku su kitu tarybos nariu pagalba) galiu ivardinti:
1.Reitingo aprasymas, kuris is handgun gavosi universalus, del to siais metais turime rifle reitinga.
2.Suorganizuotos ir sekmingai pravestos Lietuvos Sauliu Sajungos ir Kauno Sauliu Sajungos varzybos.
3.Parasytas ir isspausdintas straipsnis Sauliu Sajungos zurnale “Trimitas”.
daugiau siuometu nepamenu. Labai noriu padekoti Egidijui ir Vitalijui, su kuriais visada konsultavausi, klausiau ir visada gavau atsakymus, Juditai uz nematoma, bet labai jauciama darba ir jos atsidavima, tarybai uz jos darba.


LPSSF nariams… Sita savo posta taikau ne tik kritikams, revoliuciniu ideju, bet ir kiekvienam nariui: taryba yra 11 zmoniu, kurie turi savo darbus, seimas, laisvalaiki ir neapmokama darba taryboje. Dauguma Jusu net i visuotini susirinkima neatvykstate, 30 is 520 nariu tesugeba, federacijai tikrai reikia pagalbos, reikia Jusu iniaciatyvos - tinklapiu prieziura, remeju paieska, dizaino paslaugos, teisines paslaugos, ideju generavimas, pasiruosimai cempionatams, bendradarbiavimai su kitomis istaigomis ir dar kruva reikalu… kvieciu aktyviai dalyvauti federacijos veikloje ir net nebunant tarybos nariu, prisideti prie einamuju darbu ar savo ar kitu ideju igyvendinimo. Jei per visuotini susirinkima atsiras nariu, kurie tures ideju ir nores dirbti, matys vizijas ir kelia i prieki… valio… as tikrai uzleisiu savo vieta taryboje ir nekandidatuosiu.
The following user(s) said Thank You: JuSko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 15:03 #33206 by Smokas
Replied by Smokas on topic Laikas keistis !!!
Sveiki,
per 2018 metus nuveikti darbai:
1. Organizavau ir pravedžiau kartu su SA kolektivų, 16 pažintinių IPSC seminarų (karabinas, pistoletas) Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-ajai rinktinei.
2. Prisidėjau prie organizavimo 2 pazintinių seminarų (atvirų durų diena) Vilniuje.
3. Sudariau galimybes LPSSF nariams, naudotis SA šaudykla lengvatinėmis sąligomis.

Varžybų organizavimą ir pravedimą neminėsiu, nes visi ir taip žinote.

Laurius V
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz