Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Laikas keistis !!!

Detaliau
2019-02-17 13:50 #33204 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic Laikas keistis !!!
Kas manęs nepažįsta aš esu Judita Skopienė šiai dienai generalinė sekretorė.

Mano darbai gal mažai matomi :) per visą laiką kiek esu tarybos nare tai:
1. puse metų administravau ipsc fb.
2. Esu atsakinga už tarybos forumą (darbų paskirstymą, balsų skaičiavimą, balsavimo organizavimą, svarbių temų kėlimą į tarybą)
3. Išrašinėju rekomendacija
4. Gaminu ir siuntinėju pažymėjimus.
5. Viena suorganizavau Šiauliuose atvirų durų dienas (taip pat prisidėjau ir dvejose atvirų durų dienose Vilniuje)
6. Organizavau visą reikiamą atributiką kalėdiniam renginiui federacijos ( kalendoriai, marškinėliai, medaliai diplomai ir kt.)
7. Atlieku kitą administracinį darbą (suvedu naujus narius, suvedus visus mokesčius, užskaitau testus, rašau protokolus ir kt.)

Na kiek taip greitai prisiminiau tai tiek :)
p.s. Kad darbas sklandžiai vyktų sulaukiau labai daug teisinės pagalvos ir Egidijaus, tai Egidijau tau didelis ačiū :)
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-02-17 12:54 #33203 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Laikas keistis !!!
Mano asmenine nuomone, lankstinukų ir atvirų durų dienų kompleksas yra ganėtinai pigi ir efektyvi pažintinė ir reklaminė priemonė.
Pigi sąlyginai, nes neskaičiuojame narių valandos darbo kainos.
Siūlau aklai neskaičiuoti viščiukų, kiek iš sudalyvavusių tapo nariais. Tai milžiniškas indėlis ilgalaikėje perspektyvoje, o ne momentinėje.
Gal atėjo dalyvių vaikai, draugai, bendradarbiai? Jei vertintume reklamą per TV, tada galvotume, kad visi atėjo tik per TV reklamą, nes negalėtume suskaičiuoti. Sumokėtume krūvą pinigų, o grąža gali būti nulinė.
Atvirų durų dienas reikia organizuoti ir ne vien dėl pritraukimo, bet ir tam, kad naujai įstoję nariai susipažintų su taisyklėmis ir dalyvavimo varžybose tvarka.
Tai yra dviguba nauda.
The following user(s) said Thank You: giedriusb

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-02-17 12:40 #33199 nuo lkarosas
Replied by lkarosas on topic Laikas keistis !!!
RD veikla:

atstovauju LPŠSF Tarptautinės praktinio šaudymo sporto Konfederacijos (IPSC) veikloje nuolat: 2018 m. susirašinėjau su IPSC vadovybę ir kitais RD, balsavau IPSC Asamblėjoje, susirašinėjau su ERC organizatoriais dėl Lietuvos šaulių dalyvavimo (po to dėl starto mokesčio gražinimo), ir t.t.;
kontroliuoju (sankcionuoju), kad visos praktinio šaudymo sporto varžybos būtų vykdomos laikantis Tarptautinės praktinio šaudymo sporto konfederacijos Konstitucijos ir varžybų organizavimo taisyklių: sankcionavau ir padėjau organizuoti visas (7) level 3 varžybas Lietuvoje, beveik visose buvau RM, padėjau organizuoti ir teisėjavau (RM, RO) daugumoje level 1 pistoletų (4-5) ir karabinų (4) varžybose;
Pravedžiau 2 pažintinius IPSC seminarus Vilniuje, parengiau seminarų medžiagą;
Išverčiau bei pataisiau paskutinę IPSC Handgun taisyklių redakciją;
Kartu su Romualdu Ručinsku (daugiau jo iniciatyva) dalyvavau kariuomenės "IPSC" varžybose Pabradėje, padėjome jiems pravesti ir teisėjauti, galbut tai paskatins LK rengti daugiau varžybų panašių į IPSC varžybas;
Kiek galėjau, dalyvavu kituose LPŠSF tarybos darbuose.

Linas
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-02-17 12:34 #33198 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Laikas keistis !!!
Vitalijau, tavo atlikta pati svarbiausia darba, as ivardinciau, kaip varzybu organizavimas! Lauriaus nepyniau, nes jis komercinis vienetas...
Dienos, lankstinukai ir kt. dalykai, t.y. pletros priemones, kurios su tam tikru zmoniu pagalba buvo igyvendintos. Darbas vadinasi darbu, ne del to, kad jis daromas, o del to, kokius rezultatus jis duoda, lyginant su tais, kokiu tiketasi. Priemoniu skaiciu dabar zinom, o ka tos priemones dave? Kiek nauju nariu ir sauliu? T.y. Metuose 365 dienos, 11 tarybos nariu, is kuriu ivardinta 7 ir 5 punktai, kurie su pasiruosimu buvo vykdomi, imu maksimuma - 1 menesi.
Varzybose vargiai susirenka apie 50-60 Lietuvos sauliu ir mano galva, tai objektyviausiai atspindi esamos tarybos darba.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-02-17 12:18 #33194 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Laikas keistis !!!
Nenorejau ir negalejau suplakti Vaido i kruva su kitais klausimais ir reikalais.
Su Vaidu dalinausi pirma komanda (Red-Dot), pirmomis uzsienio varzybomis - Cekijos Extreme Euro Open su 40 pratimu (2001), Cesky Krumlove, ne retai dalinomes vienu kambariu, nuo Lenkijos cempionato Varsuvoje iki Pasaulio Balyje.
Vaidas - zmogus orkestras, kito tokio linksmo, profesionalaus, darbstaus, pasisventusio praktiniam saudymui zmogaus as apart jo nebuvau sutikes. Vaidas, kaip minejo Giedrius yra padares Lietuvos IPSC daugiau, nei kas nors galetu isivaizduoti. Vaido atsistatydinimas, tai milzininka netektis ir jo vietai uzimti negali buti lygiavertes kandidaturos, kadangi jo sukauptu ziniu ir patirties, niekas nepakeis.
Noriu padekoti tau uz visas tas akimirkas, kurias turejau privilegija praleisti tavo kompanijoje ir uz ta milziniska darba kuri padarei ir vezei ant savo peciu visus tuos metus. Linkiu tau visokeriopos sekmes ir labai tikiuosi, kad tu neapleisi musu laivo ir toliau aktyviai dalyvausi musu gyvenime ir veikloje, kaip "Garbes narys". Siulau atleisti Vaida nuo nario mokescio mokejimo ir suteikti jam - NPSA Garbes Nario varda!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-02-17 12:11 #33192 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic Laikas keistis !!!
Vitalijau ACIU issamu atsakyma,
mazdaug galima susidelioti vaizda apie tavo, Lino, Juditos, Vaidoto, Vaido , Romualdo, Egidijaus indeli.
7 is 11. Ka like?

Aciu

Marius

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz