Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Taurus vs Tanfoglio

Detaliau
2010-05-14 18:15 #14565 nuo sfod
Replied by sfod on topic Re:Taurus vs Tanfoglio
man tai pasistojo klausimas kodel visi 1911 klases STI (SENTRY, LAWMAN) ir tt kainuoja nuo 1500 eur, o Spartan tik 790?

cia kazkoks kabliukas del tos pigumos?

pvz Trojan toks pats tik be fibros, o kaina jau 1300eur. kame cia reikalas?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-05-14 16:51 - 2010-05-14 16:52 #14564 nuo Stingas
Replied by Stingas on topic Re: Taurus vs Tanfoglio
samanijus wrote:

peržiūrėjau STI svetainę- tokio modelio nepastebėjau, gal jis pristatomas kitokiu pavadinimu? O gal ne ten žiūrėjau?


Na, šiaip info randasi šiuo Adresu.

Pirktas jis pas mus- LGF? Kažko aš jų saite tokio nemačiau.


ne, deja, teko bendrauti su Deutchland'u dėl šito ginklo :)
[LGF'as tai kaip turgus, parduoda tik golfus, kia, opelius ir škodas. Norint bmw, mercedess arba porche, reikia kreiptis į vokiečius.]

po teisybei virdulys teisus - du žmonės - penkios nuomonės. tačiau, kiek man yra tekę skaityti apie ginklus ir įvertinant jų paklausą, tai būtent bulletproof minėti gamintojai yra patys kokybiškiausi.
Last edit: 2010-05-14 16:52 by Stingas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-05-14 15:56 #14562 nuo virdulys
Replied by virdulys on topic Re: Taurus vs Tanfoglio
Baubas: "Kuris geresnis ( visais atzvilgiai)"
Cia kiek zmoniu tiek nuomoniu bus :) As kai rinkausi tai filtravau JAV forumus, on-line zurnalus ir pan. (pvz. www.m1911.org ) Ten tikrai daug info nors del objektyvumo tai klausimas - kiekvienas giriasi ka jis paskutini karta pakeite ir kaip dabar viskas gerai bus /roflmao
Galiausiai nuejau i LGF ir paciupinejes nusprendziau kad Taurus man labiau patinka /evil
Baubas: "kodel toks kainu skirtumas"
Cia ne tik gamintojo bet ir LGF reiktu paklausti - manau objektyviai ziurint tiesiog Taurusas turetu ~300 lituokliu pigiau kainuoti...

P.S. Stingo Spartanas tikrai gerai/kokybiskai atrodo (ciupinet neteko /dunno )

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2010-05-14 15:43 #14561 nuo
Replied by on topic Re: Taurus vs Tanfoglio
peržiūrėjau STI svetainę- tokio modelio nepastebėjau, gal jis pristatomas kitokiu pavadinimu? O gal ne ten žiūrėjau? Labai mane tas m1911 sudomino- tiek kelia ginčų, tiek jausmų liejama...o jei dar kpt. Glockio gerbėjas pasipainioja, tai kraujo praliejimą stabdo tik monitoriaus ekranas. O čia dar neseniai labiau pasidomėjau- pilnai išrinkti ir surinkti įmanoma ir kreivarankiams....ir net atliekamų detalių nelieka...vienžo- užsikūrė man smalsumas, tai jau ne tas žodis
Pirktas jis pas mus- LGF? Kažko aš jų saite tokio nemačiau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-05-14 14:40 #14559 nuo Stingas
Replied by Stingas on topic Re: Taurus vs Tanfoglio
Turiu STI Spartan (Alono rekomenduotas, palaimintas bulletproof) tikrai geras, ITIN kokybiškas ginklas - gero lydinio vamzdis, pagrindiniai sportiniai aksesuarai. vienintelis trūkumas yra "gamyklinė" dėtuvė - silpna spyruoklė, netvirtas dėtuvės korpusas ir prastas padas.
Smagesnio ginklo nesu čiupinėjęs.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2010-05-14 13:51 #14555 nuo
Replied by on topic Re: Taurus vs Tanfoglio
tai vis tik- kas turit M1911? bet kokį?Ką? Ar prisipažinti bijot, kad Colt'ofilijos bacilų nešiotojais kas neišvadintų?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz