Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

DEMESIO ARMINEDO SUMMER NAUJOVE!!!

Detaliau
2008-08-03 09:16 #4122 nuo Baubas
Varžybos labai patiko. Pratimai idomus. Palaikau kolegas dėl to kad galimja butu daugiau pratimu su lygiavamzdžiu įkišt. tik keista rezultatuose matyt pas save nuliukus. lygtai nebuvo tokiu pratimu kur nepataikyčiau nieko.:(

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-03 01:19 #4121 nuo Lokamp
Varzybos puikios. :) Bet lygiavamzdziui galejo buti ir daugiau pratymu - patiko :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-02 23:34 #4120 nuo ramas123
Is tikruju, dekui visiems dalyviams ir ypac Vitalkai, nes be jo nebutu nieko, tuo labiau, kad pratimai buvo SUPERINIAIIII!!! Man patiko labiau negu Level III varzybose. Vitalka, bent uz tai tau prie karmos +!
Plius, noriu padekoti Rolandui Nakrosiui uz suteikta galimybe varzybose pasaudyti is CZ Shadow (jei kas norite pabandyti ivairiu ginklu ir isgirsti pasakojima apie NPSA, ka mes veikiame ir ka darome, bei patarimus kaip elgtis su ginklu saugiai, bei islaikyti kursus savigynai ir isigyti ginkla sau, prasome kreiptis i Rolanda adresu www.baltasiskurtas.lt/ , jis tikrai pades, paaiskins ir papasakos apie viska), taip pat noriu padekoti Arnoldui J. uz suteikta galimybe pasaudyti Shoot-off'e su CZ Shadow, kuris paskolino ir ginkla ir detuves ir dirza, va taip as suprantu IPSC brolija! Aciu visiems, kurie suteike ta galimybe pasinaudoti kitokias ginklais!
P. S. BET, GLOCK RULES FOREVA!!! (man dabar jau aisku 100%)
Video is varzybu neuzilgo!!! :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-02 22:13 #4119 nuo Baubas
ar gali man mano atsiust į ?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-02 22:09 #4118 nuo Baubas
D4kui u= fotkes;)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-02 21:19 #4117 nuo Lokamp
Alonai, pasta patikrinkite - zip'a imeciau pas save i ftp.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz