Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

DEMESIO ARMINEDO SUMMER NAUJOVE!!!

Detaliau
2008-08-04 20:58 #4162 nuo bulletproof
Vyrai, o nuo ko jus taip "VEZA" as irgi noriu :blink:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-04 19:57 #4160 nuo Alonas
Aha, arteja STINGER MATCH 2008 :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-04 19:43 #4156 nuo Antonis
mygun2big4u rašė:

Siūlau 360 laipsniu visomis kryptimis. Aš gi jo neišlaikysi vien tik priekyje šaulio, reiks didelio greičio kad sveikas liktų. O teisėjas ir kiti dalyviai lauks gretimame sektoriuje. Bet reiktų daryti Virginija (ribotas šūvių skaičius) ir fixed time 15 sek.


Minde malusnsparni turi. Jis gali lengviau manevruoti. Gal paaukos?:laugh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-04 15:55 #4153 nuo Egis
mygun2big4u rašė:

Siūlau 360 laipsniu visomis kryptimis. Aš gi jo neišlaikysi vien tik priekyje šaulio, reiks didelio greičio kad sveikas liktų. O teisėjas ir kiti dalyviai lauks gretimame sektoriuje. Bet reiktų daryti Virginija (ribotas šūvių skaičius) ir fixed time 15 sek.


Viskas kaip ir ok, tiktai reiketu papildoma diviziona ivesti, kuris vadintusi "BAZUKA", tada ir laiko ir suviu skaiciaus pakaktu, o sauli pasodinti i backa, ikasta i zeme (taip saugiau ir jam ir aplinkiniams saudant 360 laipsniu kampu) + suderinti reiketu orlaiviu skraidymo grafika su Karmelavos oro uostu, kad kartais paleista petarda savavaliskai nepasirinktu "mazutelio" Boeing'o vietoje voveriu "apgrauzto" modeliuko (manytina, kad ilgalaikis neatpazinto spalvingo objekto buvimas medzio virsuneje patrauks vietiniu gyventoju demesi ir paskatins objekto pazinima pradeti dantimis)- bet tai manau lengviausiai issprendzima organizacine problemele :woohoo:
Tikesimes, kad lektuvo kabina ne tokia didele, kad grauzikai ka nors sugalvotu ten dar ir nuveikti B)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-04 13:52 #4152 nuo Baubas
mygun2big4u rašė:

Siūlau 360 laipsniu visomis kryptimis. Aš gi jo neišlaikysi vien tik priekyje šaulio, reiks didelio greičio kad sveikas liktų. O teisėjas ir kiti dalyviai lauks gretimame sektoriuje. Bet reiktų daryti Virginija (ribotas šūvių skaičius) ir fixed time 15 sek.


na tada reiktu ir aukscio bei greicio ribas ivest:)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-08-04 13:47 #4151 nuo mygun2big4u
Siūlau 360 laipsniu visomis kryptimis. Aš gi jo neišlaikysi vien tik priekyje šaulio, reiks didelio greičio kad sveikas liktų. O teisėjas ir kiti dalyviai lauks gretimame sektoriuje. Bet reiktų daryti Virginija (ribotas šūvių skaičius) ir fixed time 15 sek.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz